Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy megbántatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy megbántatok egy szakítást?

Figyelt kérdés
Valaki volt olyan helyzetben,hogy több éves együttélés után megismert egy másikat akivel megcsalta a párját? Az új szerelemmel végül megbánta?
2017. ápr. 17. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Így kimondva nem, de hasonlóban már utaztam. Azzal a különbséggel, hogy nem bántam meg, max. részegen, mikor hihetetlen szerelmes lettem az exbe az alkoholtól. :D


Amúgy mi a kérdés? :D


30/F

2017. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam el a régit, és jól tettem, mert az új szerelemnek csak szeretőnek kellettem volna. Amikor kiderült, hogy neki csak a házassága mellé, színhozónak kellenék, vele szakítottam. Igaz, a házasságom kihűlt már jóval előtte, így nem volt a szó szoros értelmében megcsalás, hisz a férjemmel külön szobában éltünk rég, és ez azóta sem változott. Mégis inkább vagyok egy olyan szexmentes kapcsolatban, ahol kitartanak mellettem rosszban is, mint egy olyanban, ahol a "jóban" résznél sem kellek igazán.
2017. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert sosem csaltam meg senkit.
2017. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Sose csalok meg senkit, de amúgy se volt olyan szakítás, amit megbántam volna; legfeljebb azt, hogy nem hamarabb jött el a vége.
2017. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csaltam meg az akkori párom vele hanem szakitottam először.

Egyébként is rossz volt mar a kapcsolatunk,semmi értelme nem volt már...

Nem bántam meg,mert azóta is együtt vagyunk.

2017. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csaltam meg sose a párom. Ő se engem. Mégis szétmentünk a zizent exe miatt aki zaklatott minket. Szétmentünk de nagyon hiányzik pedig én küldtem el. Szìvem szerint a nyakába ugranék és egy òráig szorìtanám. De ez nem fog megvalòsulni már ìgy kénytelem vagyok felejteni. Szòval csak félig illik a kérdésre de megbántam a szakìtást. Bár neki is elmondhatnám mert kénytelen voltam azt is mondani mellé hogy mùlik a szerelem amj nem volt igaz.
2017. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha igazàn szeretted volna az elsőt akkor nem szerettél volna bele a màsodikba!Csak az érzés hiànyzik hogy amit az első megtudott adni neked azt a második viszont nem és most jöttêl rà hogy nem szereted a másodikat !
2017. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!