Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Megbántatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Megbántatok már olyan szakítást, amikor őrlődés miatt bontottátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha a kapcsolat alatt is már hiányzott a másik, és olyat éltetek át vele, amit korábban egy férfivel sem, akkor visszavágytok a kapcsolatba? Volt már valaki így?


Pl. rossz körülmények között ismerkedtetek meg, és úgy tűnt idegen marad a másik, de közben meg voltak vele nagyon jó pillanatok, ami mással előtte soha.... visszavágytok? Hiányzik? El tudtátok felejteni?


2017. márc. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt olyan, hogy megbántam a szakítást.
2017. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha már szakításig jutottam, az mindig alaposan megfontolt és jó döntés volt.
2017. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem, mert enyém lett a lakás.
2017. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogom. Visszavágyni nem fogok, pont az őrlődés miatt. És hiányzik is, de az majd elmúlik.
2017. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy őrlődtem, és úgy szakítottam. Nyilván az első napokban hiányzott és visszavágytam, de utólag mindig helyes döntésnek bizonyult. Elég hamar túl tudtam lendülni ezeken a szakításokon, és már réges régen elfelejtettem az összes hasonló esetet.
2017. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mérlegeltem ha több volt benne a sírás ês szendvedés ês kinlódás egyszóval a negativumok több volt benne akkor szakitottam !Természetes hogy hiànyzott az ölelés és ürességet éreztem hogy egyedül maradtam de tudtam hogy jó döntést hoztam !Azért visszavàgyni nem fogok hogy szendvedjek és őrlödjek egy kapcsolatban!
2017. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!