Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt mar itt olyan akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar itt olyan akit a parja elhagyott es utana nem tudott kiszeretni belole evekig?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá, remélem, most jobb :)
2017. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor mit lehet tenni? Ez az orok szerelem?
2017. ápr. 18. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Én megszakítottam minden kapcsolatot, telefonszám csere, és úgy adódott, hogy költöztem is. Így sehogy sem tudott elérni, ha akart volna.

Aztán vártam, hogy hátha lesz valaki, akibe beleszeretek, és kimegy belőlem ő.

Lett valaki, beleszerettem. Persze ő is elment idővel, de már nincs bennem az az érzés.

Addig nincs, míg újra nem találkozunk, beszélgetünk, mert akkor valahogy megújul az érzelem.

Tehát igyekezz elkerülni a találkozást, és ha összefutsz valaki mással, akibe akár bele is tudnál szeretni, akkor nagyon nagyon figyelj oda, hogy ne kerüljön elő az előző.


Normális embereknél viszont nem tudom hogy megy, én nem vagyok az.

2017. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerezz egy waifu-t és nem lesz ilyen gond.

2D>3D

2017. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éve szakított velem, még mindig felé húz a szívem.
2017. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem pont hogy beszélned kellene vele, hogy miért hagyott el. Megbeszélni vele, és vagy kibékültök, vagy mond valami hülyeséget amitől így is, úgy is kiszeretsz belőle.
2017. ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. 9 évig. Mert reménykedtem, ő meg nem mondta ki, hogy örökre vége. Ennyire hülye ne legyél és ne reménykedj, akkor sokkal harabb túl leszel rajta. A semmibe nem érdemes kapaszkodni 😕
2017. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!