Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem a társam, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a társam, a szerelmem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden le írom . Mondhatni az első szerelmem volt , az első olyan ember akibe megbíztam . Ő volt az a személy aki mellet önbizalmam volt és elfogadtam magam ,de elköltöztünk és mondta ,hogy nem megy neki . Megigértem ,hogy vissza megyek hozzá ha befejeztem a sulit az utulsó évem . 1 évet kellet ki bírnom de ő róla nem tudtam semmit , nem beszéltünk és elvesztettem abba az évbe az addigi életem . Nem maradtak barátaim és egy albérletbe kellet szenvednem 1 évet , töbször öngyilkos akartam lenni mert nem bírtam ki nélküle hiába ő nem volt velem annyira szerettem . 1 év után keztem elfogadni a helyzetet de születésnapomon felköszöntött 1 év után 1 nappal , és rá vettem probáljuk meg együtt , ő ott hagyta a sulit 18 évesen és felköltözött hozzám onnan ahonnan én is jöttem, mindenkit eldobott értem de én meg változtam , és ezt ezeket most vettem észre, 2 évig éltünk együtt megkértem a kezét , volt egy időszak pár hónap mikor én ott hagytam mert nem bírtam tovább a sok veszekedést és bele szerettem egy lányba akivel lefeküdtem de rájöttem nem érzek más nők íránt semmit ami az 1 év alatt is történt , és helyre akartam hozni , sokszor a veszekedések elfajultak testileg is , amit nem értek hogy tehettem és miután megkértem e kezét minden megváltozott bennem nem voltak veszekedések de eltünt a törödés és haldoklott a kapcsolat miközbe nem vettem észre , túlságosan magamhoz láncoltam nem adtam neki teret, Tudom ! minden hibámra rájöttem . most 2 hete ő kijelentette nem érez irántam semmit és ,hogy elköltözik , most jött ki rajta amik történtek , ez már 100% hogy soha nem lesz velem együtt mert nem tud megbocsátani , igen tudom elcsesztem de azt kijelentem nagyon nagy szerelem volt bennünk és bennem most is van , és ahogy őt is elveszítettem rájöttem nekem nincs is senkim rajta kívül most új munkahelyem van egy helyen dolgozunk azért jöttünk ide ,hogy házat vegyünk és családot alapítsunk de ezek mind hiába , vissza hallottam , hogy mindenki rühell a munkahelyen és egyedül vagyok , látom őt minden nap mert egy múszakba vagyunk , tudom ,hogy nem leszünk együtt belátom ezek a gondolatok 2 hete ölnek belülről az első szakitásnál 30 kg fogytam 2 hónap alatt , most ,hogy örökre elveszítettem azt az embert aki mindent megtett értem a halálérzet kerülget , mesélhetnék órákig de csak itt tudnak választ adni a bennem rejlő kérdésekre . Miket csináljak ,hogy feltudjak 21 évesen álni a padlóról , hogy dolgozzam fel ,hogy a szerelmem egy életre elkel engednem ,hogy boldog legyen? ,hogy tudnék jobb emberé válni? lehet még egy ilyen jó kapcsolatom ? félek nem leszek soha többet szerelmes és nem fogok bízni többet másba , az emberek bunkónak tartanak pedig egy lelkis embervagyok telis tele fájdalommal amikt történtek a múltba , nincsenek barátaim és akikhe közeledek átnéznek rajtam , légyszíves írjátok le saját meglátásokat , nektek milyen volt és lett az új kapcsolat ? tudom egy undorító ember lettem rájöttem a hibáimra de nincs erőm ,hogy rendbe tegyem az életem , nincs egy barátom akitől segítséget kérhetnék , szép napot üdv! 21/F

2017. ápr. 18. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

21!!!éves vagy, előtted az élet. Tessék abbahagyni az önsajnálatot, a mártírkodást.

Kaptál az élettől egy pofont, de az élet megy tovább. Szedd össze magad, foglald el magad, szerezz barátokat. De ne add fel kérlek szépen, olyan fiatal vagy még.

2017. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű , az utóbbi 8 évbe rengetek kínt éltem át , sokat, de most nagyon padlón vagyok iszonyat társfüggő vagyok , de nem tudok a nőkre ránézni csak rá , hiába elcsesztem :( nagyon rossz dolgokon gondolkozom , de nem akarom feladni , ez a lány hihetetlen menyire hozzám nőt soha nem engedtem senkit közel de őt a szívem belsejébe zártam , de most az életem sincs rendbe , rettegek a magánytól annyira vágyóm a törődésre :(
2017. ápr. 18. 17:01
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom ,hogy senkinek nem leszek még 1x ennyire fontos és félek nem találok rá újra a szerelemre
2017. ápr. 18. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiiszem, hogy a kínok kínját éled át. Az idő neked dolgozik, ha hagyod. Esetleg ha elmennél egy pszihológushoz, ő tudna neked segíteni.
2017. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani ki mint veti ágyát úgy alussza álmát.
2017. ápr. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudod hány ember le él egy életet és nem volt benne NAGY SZERELEM. Szedd össze magad tanulj hibáidból és máskor ne kövesd el ugyanazt.Annyira fiatal de a szabadság mindenkinek kell bízni a másikban és nem magadhoz láncolni. Most fáj,halványulni fog. egy idő után nyitni fogsz és a szerelem is be köszön hozzád. Soha jobbat mint a mostani kapcsolatom.HIBÁT MINDENKI KÖVET EL, SAJNOS CSAK KÉSŐ JÖN RÁ. Ha valaki rájön hibáira és tanul is belőle az NAGYSZERŰ dolog, de ne akarj mindenáron új szerelmet keresni majd ő jön magától!
2017. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!