Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni a szerelmem? Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult és hosszú a történetem,és igazán kilátástalan.

A szituáció az hogy 11 évig boldog házasságban éltem,aztán a férjemnek belépett egy nô az életébe,próbáltuk megmenteni a házasságunkat,sikertelenül.Hosszú huza-vona közepette megismerkedtem egy férfival ami pontot tett az i-re,a volt férjemmel elváltunk.A jelenlegi kapcsolatom eléggé rögös tavaly óta még mindig távkapcsolat,személyes talàlkozók során minden szuper,azon a bizonyos hétköznapokon sok vita van.A párom eszméletlen féltékeny a volt férjemre azt nem tagadom hogy jóban vagyunk,nem tudok rá köpködni két gyermekem apja.

A történethez az is hozzátartozik hogy sosem aláztak meg így mint a párom nőként,nem testileg,lelkileg.Mindennek elhord,lelkianalfabétától kezdve a rohadt patkányig és még mindig hagyom,szeretem.Egyszerűen úgy érzem hogy végem nélküle,hogy nincs tovább,pedig ma is kidobott.Ez szinte mindennapos,kidob-visszavesz.

Ha lehet olyanok válaszoljanak akik nem abban lelik örömüket hogy a földbe tiporjanak!



#Szeretem!:(
2017. márc. 17. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

És te ilyenbe vagy még szerelmes? Miért kéne neked a rossz, miért? Hogy szenvedj, hogy kínlódj?

Ezért nem kell!

Te csupán félsz egyedül maradni.

2017. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is magadba kellene nézned. Mert hagyod, de láthatóan nem vagy mazochista, különben nem gondolkodnál ezen, de akkor mégis mi lehet az oka, kapcsolatfüggő vagy? Kevés az önbecsülésed? Vagy mi?
2017. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet sokmindent mondani,magyarázkodni,igen lelkisérült vagyok,és lehet hogy an igazság abban amit irtatok,kapcsolatfüggő.

Megpróbáltam végre egyszer a sarkamra állni,és elmondtam neki még tegnap hogy köszönöm ez igy elég volt,de most megint össze vagyok törve,úgy érzem nincs tovább nélküle.Talán holnap jobb lesz..........

2017. márc. 18. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a másodikat hagyd ott a francba, nem köt hozzá semmi és távkapcsolatnak értelme sincs. Igyekezz a férjeddel,vagyis voltférjeddel megbeszélni a dolgot. Vele kellene erről beszélni.
2017. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!