Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után meddig tart ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés

Nagyon hozzánőttem, úgy érzem, hogy nem bírom ki nélküle :( nagyon szeretem Őt és úgy érzem nekem soha sem fog más kelleni, elfogadom az egészet de soha nem akarok mással semmit. 5 éves kapcsolat volt talán ezért ilyen nehéz.

Köszi a válaszokat!

22F


2017. ápr. 21. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok külön? Saját tapasztalat alapján, az első pár hét a legrosszabb, aztán jön egy nagy változás, egyre jobb lesz és utána még egy mélyebb szomorú időszak. Ha ezen túlesel, utána már tompulni fog idővel.

Muszáj lesz elengedned őt és elfogadnod, hogy ennek vége. Nagyon sokan, 10-15 éves kapcsolatból is kilépnek, és mégis újra kezdik. Ilyenek vagyunk, így vagyunk kódolva, ha történik valami sza.r, újra fogjuk tudni kezdeni előbb vagy utóbb. És rajtad áll, hogy mennyire előbb. Ezzel nem azt mondom, hogy indulj dugni mihamarabb az éjszakába ismeretlen nőkkel, hanem azt, hogy értsd meg teljesen, hogy ennek most vége. Vége. Lesz más, lesz jobb, rosszabb. 22 éves vagy, annyi barátnőd lesz még, amennyit akarsz, főleg ha sikerült ilyen fiatalon 5 éves kapcsolatot kialakítanod, akkor biztos szerethető, értelmes, intelligens srác vagy, szóval meg fognak majd találni a nők :)

2017. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb másfél hete szakítottunk, mindketten fiúk vagyunk de azthiszem ez lényegtelen, sosem fogok olyan szerethető embert találni mint Ő, és annyi mindent másképp csinálnék, nem is akarok mást és nem tudok másra gondolni, amúgy soha nem szakítottam még, de már most tudom hogy nekem ő az igazi és elvesztettem.
2017. ápr. 21. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A másfél hét sajnos még kevés idő, hogy másképp lásd. Az jó, ha látod a hibákat, hogy miket tennél máshogy, fontos, hogy tudj tanulni a kapcsolatból. Hidd el, ilyenkor a legtöbben így reagálnak egy szakításra, de idővel tovább tudsz majd lépni. Keresd a barátaid, családod társaságát,idővel jobb lesz. Nekem a teljes törlés szokott beválni. A messenger beszélgetések, skype, facebook, mindenhol törlés, tiltás. A rá emlékeztető dolgokat elpakoltam, a tőle kapott ruhákat nem hordtam (ma már tudom, mert elszakadt a ruhától az emlék), a képeinket eltettem egy dobozba a szekrény aljába, laptopon is egy mappába összeszedtem és eldugtam őket. Fokozatosan, de menni fog neked is :) Ahogy törlöd ezeket a dolgokat, egyre könnyebb lesz. Mondom úgy, hogy nekem nemrég egy barátom törölte a srácot, mert én nem tudtam megtenni. De sokkal könnyebb így.
2017. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én nem tudom vele ezt tenni, mert a legjobb barátom is lett egyben akire mindig számíthatok, nem tudom egyszerűen elfelejteni őt csak úgy és nem is akarom, valahogy megpróbálom barátként kezelni még ha nehéz is lesz de sikerülni fog. Megbeszéltük hogy sokáig nem beszélünk. De nem tudom őt elfelejteni mert mindig fontos marad nekem, egész életemet vele képzeltem el és most szakítsak meg vele mindent... ez nekem nem megy én örökre a barátja akarok maradni legalább.
2017. ápr. 21. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Kb másfél hete szakítottunk, mindketten fiúk vagyunk de azthiszem ez lényegtelen"


A kecskéket is szereted? Az megoldás lehetne, hűségesebbek!

2017. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Soha nem csaltuk meg egymást, az állatokat nem szeretem...
2017. ápr. 23. 17:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy ahogy te gondolod nem.
2017. ápr. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!