Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig várjak még rá, egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még rá, egyáltalán érdemes?

Figyelt kérdés

Hét hónapig voltam együtt egy férfival, én szerelmes voltam, ő nem. Emiatt teljesen más igényeink voltak egymás felé, ezért szakítottam vele. Szakítás után is folyton keresett, néha írt egy-egy mondatot. Két héttel a szakítás után írt egy hosszabb levelet, elkezdtünk levelezni. Ennek egy hete és azóta is csak levelezünk, már többször leírta, hogy hiányzom neki és bár nem szerelmes, de nagyon ragaszkodik hozzám és látni szeretne. Viszont sem telefonon, sem személyesen nem keres.

Mikor írtam neki, hogy nem csak írogatni kellene, hanem találkozni is, azt válaszolta, nyugodjak meg. Mikor még egyszer rákérdeztem, hogy mikor találkozunk, az volt a reakció, hogy "már megint kezded?"

Úgy érzem, teljes bizonytalanságban tart, tudja nagyon jól, hogy nagyon szeretem és várok rá, de lassan kezdek beleőrülni a folyamatos várakozásba.

Mi lehet ilyenkor a teendő? Már nem merem neki megírni, hogy találkozzunk, mert félek, hogy felbosszantom.



2017. ápr. 21. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, hogy ezt csinálja veled! Csak manipulál.
2017. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, és ne írj, ne válaszolj neki. Az első nap nehéz lesz, a második már könnyebb, egy hét után már nem fogod érteni, hogy mit akartál tőle. :)
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, de tényleg. Majd jön olyan aki odalesz érted.
2017. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kuld el a francba :) csak az idodet vesztegeted vele.
2017. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Kamerán láttad már legalább,vagy esetleg egy fotót küldött csak? Ki tudja milyen beteg,perverz állat! Valószínű egy szélhámost fogtál ki,aki jól manipulál! Ujja köré csavar,aztán lehet kihúz belőled pár százezret ,különböző kitalált dolgokkal!

Ne válaszolj,tiltsd le! Állítsd kész tények elé,holnap du. 3-kor várod x helyen! Ha ott lesz ok,ha nem,hello,ennyi volt a játék!

2017. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valamit félrehérthettél, mert 7 hónapig együtt voltunk! Tehát kapcsolatban voltunk, nem ismeretlen emberről van szó!
2017. ápr. 21. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ok,bocsi! Akkor is választás elé állíthatod,bár nem tudom mit vársz így ettől az embertől?!

Önző,nem akar szándékosan elengedni,de veled sem akar lenni!

Felejtős,keress olyat,akinek Te is ugyanolyan fontos vagy,mint Ő neked!

2017. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!