Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem, de ő nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, de ő nem tudja mit akar, meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt, ezalatt háromszor szakítottunk. Mindháromszor azért, mert nem ugyanazt érezzük egymás iránt. Ő nyíltan megmondta, hogy nem szerelmes belém, ez eddig korrekt is, csak hogy valahányszor szétmegyünk, nem képes elengedni, eltelik pár nap és újra jelentkezik. Ilyenkor mindig azt mondja, hiányzom. Három hete szakítottam vele legutóbb, de két napja megint felkeresett és azt mondja, nagyon hiányzom neki, de nem tudja, mit akar. Folyamatos bizonytalanságban tart. Lassan úgy érzem, megőrülök. Érdemes várni ilyen helyzetben vagy teljesen felesleges?

2017. ápr. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Elengedném, de mindig visszajön. Azt mondja, nem szerelmes, de elengedni nem tud. Ha befejezem vele, akkor megkeres napok múlva, hogy hiányzom neki... Az embernek nem akkor hiányzik valaki, hogy ha azt szereti? Én csak azokat az embereket hiányolom, akik fontosak számomra és szeretem őket... de lehet, hogy csak én gondolom így...

Úgy döntöttem, hogy én nem keresem többet, nem áldozok több energiát ebbe. Ha akar beszélhetünk, ha ő hív vagy ír, de mint barátok csak. Próbálok nyitni más férfiak felé, hogy megtaláljam azt, aki viszont tud szeretni. Nem érdemes sokat várni. Én éveket áldoztam az életemből emiatt, mert reménykedtem, hogy talán megszeret. Nem volt értelme.

2017. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan ez van nálunk is. Én nem keresem, de ő mindig felbukkan. És mindig leírja, hogy ő nem szeret, de mégis hiányzom. Ma azt írta, nagyon hiányzom neki, de fogalma sincs, hogy mit szeretne. Tudja, hogy próbálok rajta túl lenni és mégis folyton felzaklat. Már arra is gondoltam, igazából nem akar engem, csak fájna neki, ha mással lennék.


Próbálok más férfiakra koncentrálni, de az a baj, hogy mindenkiben őt keresem, így ez egy ördögi kör.

2017. ápr. 13. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes várni, nyiss mások felé. Én a volt párommal 3 évig voltam, aztán szakítottunk mert megcsalt,ám bár meg is előlegeztem neki egy második esélyt,velem akkor csinálta ugyanezt. Valentin nap óta nem is beszélünk. A 4 év szép volt. Ne ölj bele feleslegesen energiát.
2017. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy mindig akkor bukkan fel, amikor már kezdeném picit túltenni magam rajta.
2017. ápr. 13. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne enged,hogy kotelen rangasson egy ilyen ember. Csak akkor lesz vege,ha nem hagyod magad. Eleg baj,hogy emiatt kezdessz megorulni, ettol az eletbe vannak lehetnek sokkal nagyobb problemak,kapcsolatokba es mas teren is.
2017. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az ész ezt diktálja, de a szív néha felülírja sajnos.
2017. ápr. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!