Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mégis milyen ember lennék, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen ember lennék, ha megmondanám neki az igazat? Vannak kivételek, mikor érdemes inkább hazudni?

Figyelt kérdés

Az elsők voltunk egymásnak. 2 évig voltunk együtt, majd szakított velem, mert "már nem szeretett". Tudom hogy szeretett, de úgy gondolta jobb is akad nálam. Akkor nagyon fájt, de nem haltam bele. Eltelt 6 év. Újra találkoztunk. Nem voltunk rosszba, de nem beszéltünk. Ha találkoztunk váltottunk pár szót.


A csávó totál le van lakva, olyan igénytelen, hogy el sem hittem, és teljesen meg van törve. Annyit tudtam, hogy volt egy komoly kapcsolata utánam, meg több kisebb...


Szóval a minap beszélgettünk, mert talélkoztunk véletlenül. Először nem ismertem fel, majd leszólított.


Igazából örülök, hogy láttam és nagyon érdeklődő voltam felőle. Mondta hogy nagyon le van (látszott is) hogy non-stop dolgozik és hogy kilátástalan az élete. Van szerető családi háttere, de ugye a párját nm találja. Én azóta jegyben járok.


Kiöntötte a szívét, hogy mennyire jó volt velem, és hogy mindent másképpen csinálna és megbecsülne. Nekem ezek üres szavak voltak, bár ő komolyan gondolta. Semmit nem éreztem közben. Az okát is tudom. Szakítás után 2 évre döbbentem rá, hogy én valójában őt nem szerettem sosem. A szerelem gondolatába voltam szerelmes és abba a MI-be, amit közösen alkottunk. Szuperül összeillettünk, külsőleg, belsőleg. Ezt tudutuk és mindenki ezt is mondta.


És most megkérdezte, hogy szerettem-e őt. Én pedig azt hazudtam neki, hogy igen. Igazából eszméletlenül szánom őt. Tisztelem is, mindig tiszteltem, hisz jó volt hozzám (bár egyszer bántott), és hálás vagyok neki sokmindenért (pl. azért is hogy szakított).


Elmeséltem a vőlegényemnek, és kiakadt, hogy miért hazudtam neki. Igazából kb. sok évig megint nem is fogunk találkozni, beszélni sem beszélünk és a srácban sem keltettem hiú ábrándokat. Szerintem jobbá tettem ezzel a napját, sőt, valamiféle reményt adtam neki, hogy mégis szerethető.


Szerintetek jól döntöttem?


2017. ápr. 9. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kegyes hazugsàg !Te tudod de sztem semmi értelme nem lett volna hogy elmond az igazat igy is szendved csak belerugtàl volna mégegyet !
2017. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én is jártam már így, két exemmel is. Elmondtam nekik, hogy akkoriban nagyon szerettem őket, de hálás vagyok, hogy anno szakítottak velem, hisz ők nem voltak annyira szerelmesek belém, és így megtalálhattam azt, akinek valóban én vagyok a Nagy Igazi, és aki mellett felhőtlenül boldog lehetek. Utána még egy ideig mondogatták, hogy bárcsak érettebbek lettek volna, és milyen szerencsés a párom, de aztán megnyugodtak.
2017. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a jövőd ezzel a férfival úgymond 0 (nulla) a továbbiakban, így szerintem jó, hogy ezt mondtad és nem rúgtál rajta egyet. Az igazság ilyenkor már mindegy. A lényeg, hogy nem tiportál bele a jelenébe és abba a múltba sem amit ő szépnek lát. Nem működött a kapcsolatotok, vége lett, pont. Mivel emberek maradtatok így az a helyes, hogy nem bántjátok egymást. Az igazság csak fájdalmat okozott volna, ez így legalább nem tört tovább azon az emberen. Ha esetleg tört is, jóval kisebbet mint az, hogy megmondod, nem is szeretted.

F

2017. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az is kegyes hazugsàg hogy hiteget hogy velem àlmodott csak hogy ne bàntson meg mikor kérdeztem miért jàtszott velem?tudta sokat voltam padlon nem akart megbàntani ezért mondta?igazàndibol mindog hiteget hogy ne tudjak elszakadni tőle és jot röhög rajtam a csajàval..
2017. ápr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez azon kevés helyzetek egyike, amikor szerintem is jobb a kegyes hazugság. Valószínűleg jót tett neki, hogy ezt hallotta.

Ráadásul nagyon sokan nem valós személyekbe, hanem ideálokba szerelmesek, csak te erre rá is jöttél. Általános probléma.

2017. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

El se kezdem sorolni, mi mindennel tehetted volna még jobbá a napját... biztos tiltakoznál.

De miért dolgod neked, hogy azt higgye, hogy szerethető, mert lám te is szereted?

Lehet, hogy nem is szerethető :O

2017. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


6os!


"El se kezdem sorolni, mi mindennel tehetted volna még jobbá a napját... biztos tiltakoznál. " Mesélj. mire gondolsz? Egyet mond és ne privibe, hanme ide légyszi.

2017. ápr. 10. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, remélem tényleg nem a tini rovat, de ha rácuppansz a farkára hidd el, máris szebb az a nap....

A kérdésedre visszatérve, "milyen ember lennék" ? - őszinte, megbízható. Szerintem mindkettő szép tulajdonság.

Ennek hiányán akadhatott ki a vőlegényed is, az ő helyzete aggasztóbb, mint a valamikori szerelmedé.

2017. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!