Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitől függ, hogy egy páros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy páros összejön e újra vagy sem? Mikor éri meg próbálkozni és mikor nem?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogyha szakítok, de az exem próbálkozik, küzd értem, megígéri, hogy a szakítás oka megszűnik, akkor adok egy esélyt. Egyszer volt olyan, hogy nem adtam, mert akkor már másba volta szerelmes.


Én viszont amikor küzdök (többféleképpen), mindig le vagyok pattintva. Volt olyan exem aki zaklatásnak vette, hogy 2 nap(!) után próbálkozom...


4 hónapja vagyunk külön a legutóbbi párommal és nagyon szeretem. Nem tudom elfelejteni. A sok nézeteltérés miatt lett vége... de nem akartam ezt. Nála 3x próbálkoztam, mind még az első hónapban volt, és annyira jófej volt, nem alázott meg mint az egyik korábbi exem, normális volt, és úgy akartam maradni az emlékezetében hogy megértem a szép szót.


Nem tudom mit csináljak... másnak olyan könnyen megy, sok ilyen sztorit hallok hogy próbálkozik az ex aztán a nagy kitartás meghozza a gyümölcsét. De azt meg nem akarom hogy ő letiltson meg szánalmasnak találjon... meg lehet már túl van rajtam ezt nem tudhatom, nem beszélünk.


21/L


2017. ápr. 24. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges exekért küzdeni. Most akár hogy is nézzük, azért az exeink, mert valamit rosszul csináltunk.

Nem csak te, szerintem neki is volt. Ha nagyon akarna téged, akkor megkeresne. De nem keres, ergo már nem érdekled, nem hiányzol neki.

Muszáj leszel mást keresni..

Anno, 3 éve mikor engem dobtak, a végtelenségig mentem a lány után és konkrétan a semmiért. Olyan lett mint a többi lány. Csak a menő, helyes pasik érdekelték, akikért minden csaj odáig van.

Hát értem senki nincs odáig. Hülyeség az, amikor azt mondják, lehet valakinek csak egy kavics vagy, de valakinek lehet épp te vagy a gyémánt. Hát szerintem én senkinek nem leszek az, na mindegy.

4 hónap már sok idő aránylag, azóta már tuti, hogy volt másokkal. Felejtsd el.

2017. ápr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sokaknál működik ez a se veled se nélküled kapcsolat

ezek a párok többször is újrakezdik de szerintem igazából sosem szakítanak csak szünetelnek

akik valami nyomos ok miatt szakítottak azoknál nem valószínű hogy újra tudják kezdeni

2017. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!