Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akivel szakítanak, az értéktel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel szakítanak, az értéktelen és számára esélytelen, hogy kifogjon egy olyan kapcsolatot, amiben nem dobják ki?

Figyelt kérdés
Exem ezekkel a kedves mondatokkal hagyott ott engem és kezdem elhinni, mert ő a 2. a 3 kapcsolatomból, aki eldob...
2017. ápr. 24. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nettó hülyeség!

Ne dőlj be ilyennek!

Szakítás után általában nem szárnyal az embernek az önbizalma, de később rájösz, hogy nem vagy te született vesztes, és igenis értékes vagy.

Az ilyen mondatok nem hiányoznak ilyenkor, az exed roppant "kedves"

2017. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves volt. :D valtozzal a rossz dolgaidban, gondold at h van e es lepj tovabb. :) sok sikert
2017. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedves exeddel nem vesztettél semmit. :)

Vagy gondolod, hogy ő attól értékes, hogy szakításkor ilyet mondott?


Majd idővel kiderül, hogy kinek milyen kapcsolatok jutnak élete során. Ezt egyelőre nem az exek döntik el. Szerintem inkább szerencse dolga leginkább, hogy kivel sodor össze az élet. Azt viszont te döntöd el, hogy kinek adsz közülük lehetőséget, és milyen bánásmódot engedsz meg.


Az biztos, hogy ennél a gyökérnél nem lehet nehéz jobbat találni. :D

2017. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg te érzed magad értéktelennek, és emiatt gyökerekkel jössz össze. Ha rossz egy kapcsolat, legközelebb legyen benned annyi önbecsülés h te szakítasz, nem fogod megbánni :)
2017. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
baromság
2017. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Három lánnyal szakítottam, mind a három hamarabb talált magának mást, mint én. Ennyit erről.
2017. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hibbant lehetett.

n25

2017. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Ennyi erővel szinte mindenki egy hulladék ember lenne, mert előbb-utóbb mindenkivel szakítanak az életben.

A párkapcsolatok pedig mindig két emberen múlnak, tehát nem csak az a hibás, akit "kidobnak".

Mellesleg az exed egy tapló. Szerintem nem sokat veszítettél vele.

2017. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!