Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Mi volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi volt a legnagyobb külső/belső változás, amin átmentetek egy fájdalmas szakítás után?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Külsőre semmi. Szerintem gáz ezt fodrásszal meg ilyenekkel kompenzálni, ez ilyen önbecsapás...

Nekem rendszerint a tanfolyamok válnak be :)

2017. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pontosabban, hogy tudatosan, hogyan változtattátok meg magatokat, az érdekelne elsősorban :)
2017. ápr. 29. 19:05
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Milyen tanfolyamok voltak?
2017. ápr. 29. 19:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Külső változás nem nagyon volt, belsőre meg kicsit rendbe jöttem magammal. Nem rögtön a szakítás után, de alapvetően az indította el a folyamatot. Végiggondoltam előnyeim-hátrányaim, mi szerethető, mi nem szerethető bennem, megpróbáltam ezeken változtatni, inkább kevesebb, mint több sikerrel, és elfogadtam magamban azokat a dolgokat, amikkel nem voltam kibékülve. Ez végső soron nagyon sokat segített, hogy megtaláljam a hozzám leginkább illő párt, és tulajdonképpen hálás lehetek az akkori ripityára tört szívemért.
2017. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Később sokkal boldogabb és energikusabb lettem, miután túljutottam a traumán.


Ismerősök szerint az után a szörnyű 1 hónap után, amíg magamhoz kellett térnem, kivirágoztam. Elkezdtem lovagolni járni ismét és futni. (Neki nem tetszett, mert nem vele foglalkoztam akkor.) Levágattam a hajam, ami neki szintén nem tetszett volna.


Végre ismét, saját magam voltam.


Összeszedtem magam, rájöttem, hogy csak bántani akart és nagyon uralkodott rajtam, amíg, együtt voltunk, de nagyon szerelmes voltam belé és ez elvakított.


Ma már, magabiztosabb és erősebb lettem.


Megfogadtam, hogy nem hagyom, hogy még egy pasi, így tönkretegyen.

2017. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz minden válaszra, köszönöm őket :) Jó látni, hogy megerősödve jöttetek ki ebből, én is hasonló folyamaton megyek át jelenleg remélhetőleg.
2017. ápr. 29. 19:18
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Megtaláltam Istent :) Bár a miénk nem szakítás volt, "csak" plátói szerelem :) Még most is tart és örökké hálás leszek neki :) Ezesetben az "örökké"-t szó szerint kell érteni :D
2017. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

A külsőm nem változott meg, de belül megnémultam. Meghallgattam egy csomó Mark Gungor videot a neten, és azóta másként nézek a férfiakra.

Emlékszem, Anyukám anno azt mondta, hogy 3 féle férfi létezik: hülye, hülyébb, leghülyébb. Akkor nem értettem vele egyet, de sajnos az élet folyamatosan rám cáfol.

2017. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hálistennek nem traumaként ért a szakítás mert már megutáltam a párom amit művelt velem így inkább úgy éreztem mint a madár akit kiengednek egy 20*20as kalitkából.

Csak sajnos azt az 5 év elpazarolt időt kellene valahogy feldolgozni.

De bele tartozom a sablon "fodrászhozrohanok" csoportba fekete hajamat annyival dobtam fel hogy az alját magenta színűre befestettem felvehettem a rövidebb ruháimat magassarkuimat mert hogy a kapcsolatom alatt egy riherongynak voltam titulálva ha felvettem egy szimpla magassarkút vagy egy térd felett érő szoknyát.

2017. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8, nagyon adja anyukád mondása :D mamám is hasonló jellegű bölcsességgel látott el, miszerint a jó férfi nem pofáz vissza és azt teszi, amit mi akarunk :D Amúgy én is valahogy elvesztettem a hitem ebben az egész párkeresésben, a kategóriákban, hogy komoly kapcsolat, vagy laza, vagy semmi, hogy járunk, hogy kedveljük egymást... az egész súlytalan lett számomra és nem érdekel, hogy keressek mást. Eljutottam egy olyan szintre, hogy mindegy, férfival vagy egyedül, de jól akarom magam érezni és ennyi :)
2017. ápr. 29. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!