Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen szakítás után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szakítás után? Miért nem változtat inkább?

Figyelt kérdés
Próbáltam már nem egyszer szakítani vele. De olyan erőszakos, nem ért a szép szóból hogy hagyjon békén. Mindent meg tesz azért hogy magához láncoljon. Számomra már teher ez a párkapcsolat. Meg van a probléma forrása , de egyszerűen nem hajlandó változtatni. Mindent meg próbáltam de sajnos ez egyedül nem megy. Nem sajnáltatásból írom , de mindenért én vagyok a hibás. Én vagyok a szemét elkönyvelt , hogy én csak azért szeretem. Úgy érzem felesleges volt , ennyi időt vele töltenem.

2015. márc. 12. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jól beválasztottál. Gondolom a külső tulajdonságok elsőbbséget élveztek a döntés meghozatalakor. :)
2015. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pénzes pasi, mi?
2015. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kicsit sem pénzes , nem a külső dominált mikkor öt választottam. Nem tudtam sajnos hogy milyen , nem volt ilyen ragaszkodó típus. Az ellőttem lévő párjával ő szakított pedig sokáig együtt voltak. Elején kicsit sem volt ilyen , párhónapja viselkedik így. Egyszer anno szakítottunk , nem így reagálta le a dolgokat.
2015. márc. 12. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja az első kettőnek megy a like!

Egyébként mióta vagytok együtt?

2015. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!