Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is változott már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is változott már meg ennyire szakítás után?

Figyelt kérdés
Több éves párkapcsolatom után jöttem rá, hogy tulajdonképpen én nem is voltam önmagam már jó ideje, csak úgy elvoltam abban a világban, amit megszoktam. Mióta egyedül vagyok sokat változtam, jobban előtérbe kerültek a hobbik, az h mi érdekel igazán, a vágyaim is változtak, változott az életfelfogásom, másmilyen embertípusok vonzanak...Mitől lehet ez?

2015. máj. 30. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem változtál még meg, csak elkezdtél letisztulni dolgokból.
2015. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megtaláltad önmagad, rájöttél, hogy mit is szeretsz, mi az, ami érdekel, stb. Még egy párkapcsolat nem is olyan nagy ár ezért szerintem, bár elég extrémnek tűnhet ez a véleményem :P És így legalább a következő kapcsolatod nagyobb eséllyel lesz az igazi is. :)
2015. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!