Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakított velem mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem mert a netes oldalamon talált egy képet amit még az exemnek posztoltam. Elkerülte a figyelmemet teljes mértékben ezért nem töröltem. A mostani párom erre meg szított velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába mondom, hogy véletlenül nem vettem észre ne érti meg. Mert szerinte csak pótléknak használom őt de nem így van mert nagyon is kezdtem megszeretni
2015. dec. 9. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy ürügy volt. Törődj bele, ilyenek a nők.
2015. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki, hogy nekem ő a legfontosabb és életemben egy igen fontos szereplő
2015. dec. 9. 18:39
 3/10 anonim válasza:

Figyelj, ezt elbasztad. Most jó ideig nem fog bízni benned. Nekem fél év sem volt még elég, hogy bízzak a barátomban, miután láttam, hogy egy másik lánnyal arról beszélget, hogy nekünk milyen a szexuális életünk (jó barátok voltak egyébként előttem). A barátom egy képet is küldött magáról. Azóta sírógörcsöm van, ha rágondolok.


Teperj érte és hozd le a csillagokat is. :) Én is megbocsátottam, bár nem felejtettem, de tudom, hogy el fogom!

2015. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Amúgy mi pontosan a "netes oldalad", és mit keresett ott a barátnőd?...
2015. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az exemmel volt konkrét kép hanem csak gy idézetes kép
2015. dec. 9. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmit ne tégy. Elég hülye a barátnőd.

Én biztos nem fogok törölni semmit, mert megismerkedtem valakivel és én sem várom el. A múltad is hozzád tartozik.

Hány évesek vagytok? 15?

2015. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én 23 ő 21
2015. dec. 9. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csináltál semmi rosszat. A barátnőd egy hisztis hülye.. hagyjad szerintem szálljon magába, kérjen ő bocsánatot. Ha nem fog akkor meg ennyit ért neki az egész...
2015. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én hívtam, üzenetet küldtem, de ha nem akkor nem. Nem alázkodom tovább. Eldobtak mint egy rongydarabot
2015. dec. 9. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
A képet még a múltban posztoltad mi ezzel a baj?? Ilyen agyament nem lehet valaki komolyan...én sem vártam el a páromtól hogy a régi bejegyzéseit törölje ha irt az exének...és ő sem tőlem. senki nem nézi úgy sem, nem foglalkozunk vele, a múltunkhoz tartozik, kitörölni nem tudjuk.
2015. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!