Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti dobtátok ki dühből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobtátok ki dühből a párotok ruháit? Vagy milyen durva dolgokat csináltatok a párotokkal hirtelen felindulásból?

Figyelt kérdés

Betelt a pohár és egy mai telefonbeszélgetés hatására meg fogtam és kidobtam az összes holmiját. Irtam neki hogy a kukába megtalalálja de azthiszi hogy csak viccelek. Egyszer a kocsiját is szétkaptam de azt is megkapja megint amint meglátom. Annyi fájdalmat okozott már nekem hogy egy pszichopata hisztis állatot csinált belőlem legszivesebben öt verném agyon csak félek tőle mert biztos megverne mint már tette.

Higgyétek el nem tipikus női hisztiről van szó. Komoly elnyomás kihasználás lelki fizikai bántásokról van szó.



2017. máj. 1. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagyok idegbeteg, ezért eszembe sem jutna ilyeneket csinálni.
2017. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

semmit.


Szerencsére jól tudom kezelni az indulataimat.

2017. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem , és nem is fogom. Én a pasit dobtam volna ki már az első verésnél.
2017. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Még húsz évesen.

Nálunk voltunk, szülők mindemszentekre utaztak az ország másik végébe.

A pasi lebukott, hogy félrelép. Elszólta magát, én meg belenéztem a telefonjába, amíg elment zuhanyozni.

Minden ruháját kidobtam. Jobban mondva a teraszról áthajigáltam a szomszéd ház tetejére. Egy szál törölközőben ment át hozzájuk a novemberi hidegben, hogy legyen mit felvennie.

Tudom, hogy gonosz dolog, de akkor nagyon jól esett. :)

2017. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog az ilyen.
2017. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Ha ilyet csinálna, akkor a csukott ajtón át távozna.


Na jó nem. De valahogy visszakapná a kölcsönt. Tudod, ha megdobnak kővel, dobd vissza tenyérrel.

2017. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1-es jó neked hogy nem vagy idegbeteg csak ugy kivàncsi lennék hogy mit reagàlnàl ösztönösen ha felpofozna a pàrod !
2017. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 kérlek szépen én fogtam a cuccom és leléptem tőle abban a pillanatban amikor úgy éreztem a szidalmazásával,verekedésével közel jár ahhoz a csajszi,hogy visszaüssek!
2017. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
4%
Hiába a rinya, te maradtál egy általad állatnak titulált phasszal. Nem kötelező kikészülni emberileg egy kapcsolatban, szakítani is lehet.
2017. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Mikor rájöttem, hogy már hosszú idő óta csal engem, aznap este úgy tettem, mintha szexet akarnék vele kezdeményezni. Kezét-lábát kikötöztem, majd kimentem a konyhába, vágtam egy nagy szelet erőspaprikát, majd visszasétáltam hozzá a szobába.

Itt már nyoma sem volt a színjátéknak, közöltem vele, hogy ezt most azért kapja, mert hónapok óta csinál belőlem hülyét és más lányt kefél, amikor én tényleg minden figyelmet megadtam neki, ami csak tőlem tellett.

Tudom, pszichopata dolog volt és nem erre a tettemre vagyok a legbüszkébb, de akkor ott élvezettel néztem, hogy az arca elborult a félelemtől és nekiállt kérlelni, könyörögni, hogy ne csináljam, nyugodjak meg, találni fog valami megoldást, hogy kiengeszteljen és bármit megtesz, csak beszéljük meg felnőttek módjára, blablabla...

De nem érdekelt.

Fogtam és az erőspaprikával jól átdörzsöltem az álló farkát, aztán eloldoztam a kezeit, otthagytam és hazasétáltam. Nem féltem attól, hogy utánam jön, hogy bántson, mert amikor kisétáltam a szobából, még javában a péniszére szorította a kezeit és bömbölt.

Azóta csak egyszer találkoztam vele, amikor elsétáltunk egymás mellett az utcán. Valamiért nagyon nem akaródzott a szemembe néznie, csak halkan odadobott egy "heló"-t, majd ment is tovább.

Akárhogy is, de megérdemelte a kis gyökér.

24/L

2017. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!