Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti dobtátok ki dühből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dobtátok ki dühből a párotok ruháit? Vagy milyen durva dolgokat csináltatok a párotokkal hirtelen felindulásból?

Figyelt kérdés

Betelt a pohár és egy mai telefonbeszélgetés hatására meg fogtam és kidobtam az összes holmiját. Irtam neki hogy a kukába megtalalálja de azthiszi hogy csak viccelek. Egyszer a kocsiját is szétkaptam de azt is megkapja megint amint meglátom. Annyi fájdalmat okozott már nekem hogy egy pszichopata hisztis állatot csinált belőlem legszivesebben öt verném agyon csak félek tőle mert biztos megverne mint már tette.

Higgyétek el nem tipikus női hisztiről van szó. Komoly elnyomás kihasználás lelki fizikai bántásokról van szó.



2017. máj. 1. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 szép kamu story de ezért minimum monoklisra püföltelek volna!Miért nem már savval öntötted le a nemi szervét?
2017. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
HmmMmm sav? Nwm is rossz ötlet.😋
2017. máj. 2. 11:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, a jog mit mondana rá ;)
2017. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
# 7/13 Egyes vagyok. Felpofozna a párom?? Annyi emberismeretem van, ilyennel még nem jöttem össze. Nincs is szándékomba beteg emberrel össze jönni. Akivel, nem lehet a dolgokat normális emberi hangon megbeszélni, az nem mellém való. Éltem már jó pár évet, de még úgy igazából, senkivel nem veszekedtem, nem káromkodok, mivel, szerintem, semmit nem old meg.
2017. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!