Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeret, de mégis szakított....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de mégis szakított. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve ismerjük egymást és kb. másfél éve voltunk együtt. Tegnap odajött hozzám és kedvesen, udvariasan mondta, hogy ő már egy ideje hánykolódik, nem tudja, hogy tényleg én vagyok neki az igazi és ez nagyon zavarja. Azt mondta, hogy nem tud már úgy teljesíteni a kapcsolatban, mint korábban és ahogy megérdemelném. Az igaz, hogy mostanában nem mindig értettünk egyet, meg néha nehezebb és hosszabb volt elmagyarázni a másiknak az álláspontját, de az, hogy szeretem csöppet sem változott. Ő is érzem, hogy ugyanúgy szeret, csak félt magától (Ő mondta). Nem szeretné az időmet rabolni, mert egy lánynak nem szabad, ezt mondta. Ő a legjobb barátom is, annyira nem tudok mi tévő lenni. Voltatok már ilyen helyzetben? Esetleg valami tanács? Keressem, ne keressem?

2017. máj. 3. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

óóó mekkora kamu ez a "jobbat érdemelsz, meg nem rabolom az idődet" szöveg!

ha tetszik csajszi, ha nem, vagy más van a képben, vagy szimplán rád unt ennyi a képlet, ne képzelj bele többet!

Ne keresd! egy nő sose fusson férfi után,. pláne úgy ha ő dobott ki...mert még ha te szakítasz..ok hogy ráírsz hogy"na mi van veled te barom?" de így hogy ő rakott ki, nehogymár még kaparj.

Szereted? nevesd ki a világot, és majd elmúlik ;)

2017. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
PFfff, mintha a saját történetemet olvastam volna vissza :D Igen kérdező, ugyanez történt velem is 3 évvel ezelőtt. Én full szerelmes voltam, mivel még csak 3 hónapja jártunk, szóval a rózsaszín felhő, köd, minden amit csak eltudsz képzelni jelen volt, majd váratlanul egyik este sírva hívott fel a srác, h ő nem tudja, h miért de nem tudja mit érez, tudja, h szeret de valami még sem stimmel, nem olyan mint az elején és nem akar becsapni stb. hasonló szöveg mint amit neked mondtak. 1 hónapig ment a se veled se nélküled állapot, közben kiderült, h ő egy másik nő felbukkanása miatt zavarodott össze. Nem tudta "eldönteni", h kit válasszon, de én pontot tettem a történet végére. Igaz, leadtam az 1 hónap alatt 7 kg-ot, hetekig nem tudtam aludni a hiányától, de mára már jobb. Nem mondom, h kihevertem, mert talán sosem fogom, de az idő tényleg gyógyít :) Kérdező: Ne dőlj be ennek a dumának! KAMU! Valami van a háttérben, ami miatt őrlődik... Ne hagyd, h megtévesszenek!
2017. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) amúgy igen, el is sírta magát. Azt nem hiszem, hogy lenne egy másik lány, vagyis nagyon szeretném ezt hinni :D
2017. máj. 3. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Nem akarom az ördögöt a falra festeni, és nem kell, h az én történetem alapján igazolódjon be a szituáció, de általában a lelkiismeretes emberek azért sírják el magukat mert bántja őket a lelkiismeretük, h valami olyat tettek/tesznek amit tudják, h nem szabadott volna... Az 1. hozzászólóval egyet értek. Ha kidobnak, akkor ne alázd magad azzal, h te futsz. Van még több 100 normális férfi.

2017. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodalkozom, hogy itt nem szakadt le a plafon, amig olvastam ezt az idiota kamut. A pasi megunta a kapcsolatot, es ezert elohuzta a mar vigjatekokban is unasing ismert szardumat. Ne gondolj bele tul sok mellekes tartalmat.
2017. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe,eszedbe ne jusson keresni Őt.
2017. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is nagyon utálom,vagyis amikor jönnek azzal a dumával,hogy jobbat érdemelsz meg nem akarja az idődet rabolni,mert te egy olyan aranyos,kedves,végtelenül segítőkész,türelmes ember vagy és ő ehhez nem tud alkalmazkodni...bla...bla...bla,ha nem erre vágyik,akkor mire?Mi a fenét akar akkor?Mi kell még?

Engem most kért meg a barátnőm,hogy legyen 2-3 hét szünet,ugyanez a duma.

2017. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam már egy lánnyal 1,5 év után, pedig nagyon szerettem, még a szakításkor is. De sajnos nem láttam jövőt a kapcsolatban, mert egy nagyon fontos kérdésben nem egyeztek a nézeteink.


Keresett a szakítás után több alkalommal is, de nem reagáltam a megkereséseire, mert csak még fájdalmasabb lett volna a dolog. 3-4 hónapba telt, amíg kihevertem, azóta már új párom van, akit nagyon szeretek, nemsokára meg fogom kérni a kezét.

2017. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért örülök annak, hogy van akinek ezek után összejön és boldog lesz.
2017. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!