Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, akivel szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akivel szakított a partnere, vagy ő szakított vele, de utána mégis újra összejöttek?

Figyelt kérdés
A körülményekre is kíváncsi lennék, és hogy pontosan hogyan történtek a dolgok és mennyi idő után.

2016. júl. 6. 05:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. 3.5 év után. Ok akut elsárkányosodás és szex megvonás volt. Szakítottam, 2 hét múltán megbeszéltük hogy újra kezdjúk tiszta lappal. A leány úgy értette, hogy onnan ahol abba hagytuk. Belátom, hiba volt. 29/f
2016. júl. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Pár hónap komolytalan ismerkedés után bukott a pasim, hogy másokkal is ismerkedik, kivágtam mint a macskát. Persze ment az esküdözés, fogadkozás.

Továbbra is próbálkozott, ismerkedett, de nem jött neki össze semmi, illetve csak nálam rosszabbakat talált. Pedig most már szabad is volt ismerkedni...


Aztán mikor megtudta, hogy én viszont összejöttem valakivel, és komolyodik a dolog, akkor bepánikolt. Addig úgy volt vele, hogy majd én várok rá. Hát nem...


Sokáig írogatott, mire hajlandó voltam találkozni vele, akkor is úgy indultam el itthonról, hogy felpofozom és otthagyom.

De nem.

Sokat beszélgettünk, láttam hogy megváltozott benne valami, képes volt arra az elköteleződésre, amit addig hiányoltam belőle.

Kibékültünk, még aznap szakítottam a másik pasival. És másnap meg is kérte a kezemet. Másfél év múlva (egy év együttélés után) össze is házasodtunk.

Tartósnak bizonyultak a változások. :)

2016. júl. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év után. Saját bevallása szerint megijedt attól, hogy komolyodik a helyzet, mindenki azzal basztatta, hogy mikor lesz esküvő stb. (mindig is félt az elköteleződéstől és én voltam az első komoly kapcsolata) 1,5 hónapig voltunk külön, majd bele rokkantunk mindketten, azóta a férjem és hamarosan babánk is lesz :)
2016. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3,5 év után én szakítottam, mert nagyon elment egymás mellett az életünk, illetve nem hallgatta meg, hogy nekem mi a gondom a kapcsolatunkkal, meg úgy általában letojta mi van velem. 2 nappal a szakítás után visszakönyörögte magát, akkor megbeszéltük a dolgokat. Kb. egy hónapig szuper volt minden, aztán ismét olyan lett, mint régen, így még fél évig voltunk együtt mire végleg szakítottunk. Kiderült végül, hogy közben meg is csalt.
2016. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Összesen kicsit több,mint 5 évig voltunk együtt.

3. év után szakított velem,mert szerinte nem foglalkoztam vele (szerintem meg ő nem segített semmibe). Gyors összejött egy másik nővel, majd az a kapcsolata is sztment akkor kibékültünk.


1.5 évvel később én szakítottam vele,mert többször átbeszélt problémák továbbra is megvoltak,mint ami miatt korábban már szakítottunk.

2016. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!