Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gondol még rám a volt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondol még rám a volt barátom?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottam a barátommal (nagyon sokat bántott lelkileg, csúnyán is váltunk el). Neki rögtön lett új barátnője az internetről, akivel együtt van.

Ennek ellenére a szakítás után pár hónappal megkeresett, hogy megkérdezze, hogy van-e új fiú az életemben (egy konkrét személyre kérdezett rá), majd letagadta hogy van barátnője, amikor pedig mondtam, hogy a barátai mondták, azt mondta nem ő az igazi. Azt mondta csak tudni akarta, hogy jól vagyok-e. (Találkoztunk is.) Ezután sokszor keresett, mindenféle dologban kért segítséget, meg a szüleihez is elhívott.

Én közben rájöttem, hogy nekem ő hiányzik, bár újrakezdeni nem szerettem volna, és a bántások miatt szexuálisan már nem vonzódom hozzá (régen sem volt túl sok szex). Szerettem volna végleg elengedni őt, es megkértem, hogy segítsen ebben, és a szakításunkat beszéljük át, de azt mondta hogy zárjam le egyedül, mert neki bnője van. Ezen megint összevesztünk, ezután pedig kitörölt minden emléket a közösségi oldalról, pedig hónapokig nem zavarta, a saját oldalán lévő képeket,amiket lajkoltam, beállította ùgy, hogy csak én láthassam.

Innentől fogva az utolsó üzenetemet, amiben leírtam mindent, nem olvasta el, és valószínűleg azonnal törölte.

Ennek már fél éve, azóta most belájkolta véletlenül az egyik barátnőm által kitett posztot, de reggelre visszavonta. Szerintetek nézeget még néha, vagy gondol rám?

Én sok szeretettel gondolok rá, és nagyon hiányzik, mint barát. 26 évesek vagyunk mindketten.


2017. máj. 4. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért érdekel az, hogy gondol e még rád? Azt mondod bántott. Ez nem változna meg valószínűleg. Engedd már el.. Tiltsd le és keress valakit akit tudsz szeretni. Annyi van mint a fene.
2017. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nézek gyk-t nap 24 órájában, de te ezt már sokadjára írod ki. Tiltsd mindenhonnan és felejtsd el, elképesztő hogy mennyit tudsz ezen agyalni, de ha itt ezeket kiírod, tuti a baráti körödet is fárasztod ezzel. Hidd el nem örülnek neki
2017. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen fa...szul válaszolni? :(

Mi 4 hónapja szakítottunk, én is akartam és ő is, de én nehezen engedtem el... mindig úgy érzem hogy ő nem gondol rám, mert nem keres, nem beszél rólam (a barátaival még jóban vagyok), én viszont még érzek valamit iránta... a kapcsolat nem volt jó de annyira kötődök még hozzá :/ és amikor meglátom, hogy valamelyik haverja vagy családtagja feltett róla képet... (ő nem nagy posztolós hálisten) na akkor eltörik bennem megint valami. Egy valamit tudtam csinálni annak érdekében, hogy ne nosztalgiázzak: kitöröltem minden régi üzenetet (facebook, sms) :)

Bennem amúgy nagyon sok a harag is.

Csak várni tudsz, mást nem... amíg elmúlik végre... és akkor nem fog érdekelni hogy gondol e még rád :) amúgy biztos gondol, de nem biztos, hogy újra akarja kezdeni. Ha csak haverkodni akarsz vele, felejtsd el. Ha összejönni, egy próbát megérhet :) nekem sajnos nem éri meg :/

21/L

2017. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak nagyon szepen koszonom. Meg magam sem tudom, h mit akarok, igy beken hagyom, hadd talalja meg a boldogsagat, az egymashoz valo viszonyunkat pedig majd az ido megoldja. Megegyszer nagyon koszonom. Legyen szep napod!:)
2017. máj. 4. 23:07
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na én éppen ezért nem szeretem ezt a sok közösségi megosztós app-ot. Ilyenkor még látsz mindent az adott személyről és az ő ismerősei, ha valamit megosztanak, akkor azt is, ez megnehezíti az elválást. Itt tényleg az a legjobb, ha kitörölsz mindent vele kapcsolatban, de azt is tudom, hogy nehéz ezt megtenni. Gondolj abba bele, hogy még arra sem méltat ezek után, hogy a te életed megkönnyítse, legalább egy beszélgetés még belefért volna, ezen látszik, hogy milyen önző, nem is érdekelted igazán. Nekem, ha szakítás után megkérne a lány,hogy beszéljünk róla, mert így nem tud elengedni, akkor biztos, hogy megtenném.
2017. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!