Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges a barátság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a barátság az "exxel"? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Kezdetnek nem árt helyesen leírni: exszel.
2017. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindegyikkel jóban vagyok...de azt nem mondanám, hogy barátok vagyunk, talán csak egyikükkel...a jó kapcsolat fontos, de a barátság megkopik idővel, ez a normális...
2017. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NEM. Az ex az ex. Vége. Nincs tovább. Nincs barátság, nincs jópofizás, mert csak a bonyodalom van belőle.
2017. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehetséges barátkozás excel. Csak szépen ki kell tölteni a táblázatot! :)
2017. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem akarod megdugni a barátodat. Ajánlom figyelmedbe spenótpapa dalát a barátságról. Nagyon tanulságos.

30/f

2017. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is a hármassal értek egyet, nincs barátság. Lehet erőltetni, hazudni magadnak hogy ez csak barátság, de belül mindig többet akarsz. El kell engedni hadd menjen, főleg ha ő dobott téged. Ne is akarj vele találkozni többet.
2017. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ildikó60 ***** válasza:
Igen lehetséges, hiszen bizonyára voltak jó tulajdonságai is,és most lehetőséged van már csak ezeket élvezni. Mivel már nem vagytok egy pár, végre őszintén beszélhettek egymással bármiről. Ami szép volt, azt nem lehet, és nem is kell elfelejteni.
2017. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!