Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy orákulum azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy orákulum azt mondaná neked, hogy egy éven belül véget ér a kapcsolatod, mire tippelnél, miért lesz vége? Te szakítanál, vagy a párod veled? Amúgy mit éreznél a biztosan bekövetkező jóslat hatására?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszek a biztosan bekövetkező jóslatokban, ha nincsen tudományos alapjuk.
2017. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

nem hiszek mendemondákban.. honnan is tudhatná egy random ember.. ki jósnak adja ki magát... hogy nekem milyen a párkapcsolatom és hogy pont 1 év múlva véget ér.


amúgy kb kiröhögném!

2017. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy pont a jóslat teszi tönkre, mert elkezdesz spekulálni és a végén úgy is vége lesz. Ezért nem kell soha(!) tudni a jövőt.
2017. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg. Hanem hogy ha tudod hogy vége lesz, mire gondolnál, miért? És melyikőtök szakítana tipped szerint?
2017. máj. 6. 21:05
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Nincs párom hihi,ilyenkor mi van? :)


Amúgy ha minden rendben a kapcsolatban és én magam nem akarok szakítani, természetesen arra tippelnék amire szinte mindenki hogy a párom fog majd szakítani.

2017. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ne a jóslattal vagy az orákulummal foglalkozzatok. Hanem azzal, hogyha egy csoda folytán bizton tudnád, mire gondolnál, mi lesz a szakítóok, és ki szakítana kivel? Továbbá elszomorítana, megijesztene, vagy kiábrábdítana?
2017. máj. 6. 21:08
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolnám, hogy a jóslat miatt menne tönkre, mert az változtat meg.


Jobban félek, vagy éppen leszarom az egészet, mert tudom, hogy úgy is vége lesz...


És utálnám a jóst, mert önbeteljesítő jóslatnak tartanám. Ezért jól megütném. Ezután a barátnőm elkönyvelne erőszakosnak, ami engem felbosszantana nagyon, és veszekedés lenne a vége. Addig cihelődne ezen, hogy tényleg dühös leszek és kiabálok vele, ami persze csak pluszban az ő érvére tenne, hogy erőszakos vagyok. Végül egy rossz pillanatomban valami csúnyát mondanék rá, és ő iszonyatosan megsértődne. Később kibékülnénk, amikor lenyugszom, de bennem nem múlna el az emiatt érzett sértettség. És ő is felhozná ezt nekem, amikor a legkisebb kis erőszakos dolgot cselekedném pl leütök egy molylepkét. Engem idegesítene ő elcseszett mindenáron életvédő szemlélete, és idegességemben még két pókot is kinyírnék, csak hogy lássa mennyire idegesít az, amit összehord, hogy nem szabad egyetlen bogár életet se kioltani.


Erre ő kiakadna, hogy a teljes hitét kérdőjelezem meg, és nem tisztelem őt. Elküldene, hiába akarnék békülni. És azt mondaná, hogy kis távolságra van szüksége és gondolkodni akar. Egy hétig nem beszélnénk, és az első pár nap szörnyű lenne, de aztán áttérnék arra, hogy úgy is szakítani fog, ezért jobb ha előbb belenyugszom, és így jól érzem magamat nélkül egész héten. A hétvégére kicsit már kiábrándulok belőle, amikor ő mégis békülni akar... én már addigra nem látom olyan szépnek és okosnak, inkább idegesítőnek és irritálónak. Ezért azt mondom neki, hogy inkább legyen vége, mert csak álltatjuk egymást.


Aztán elmennék és jól megagyalnám a jóst, mert én nem ezt a jövőt rendeltem. Vagy lepacsiznék vele... attól függően, hogy mit jósolt. :)

2017. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem hinnék neki, már annyit mindent "jósoltak nekem" , fele sem igaz. :)
2017. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenekre adnám a pénzt, biztos vége lenne a kapcsolatomnak. Valószínű, zakkantnak nézne a párom.
2017. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
A válasz teljesen nyilvánvaló. A párom szakítana velem. Mivel ha én szakítanék vele, azt eleve tudnám, nem kellene hozzá jós. És abban a tudatban hogy a párom szakít velem, valószínüleg előbb szakítok vele, amihez természetesen nincs szükség jósra, ráadásul a jós jóslata nem teljesül be, így már nem is kell szakítanom a párommal.
2017. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!