Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy orákulum azt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy orákulum azt mondaná neked, hogy egy éven belül véget ér a kapcsolatod, mire tippelnél, miért lesz vége? Te szakítanál, vagy a párod veled? Amúgy mit éreznél a biztosan bekövetkező jóslat hatására?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Mindenkit lepontoztam kivéve a hetest :DDD Ő megértette a feladatot és még le is vezette a megoldást ezért kap egy csillagos zöld kezet, a többi mint valami jámbor jack "őő nem hiszek ebben" "őőő nem adnék pénzt rá"

Tényleg ennyire értetlenek lennének az emberek kedves kérdező? :D

2017. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

ha egy orákulum ezt üzenné, akkor a helyedben ide írtam volna a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria

2017. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
#11 mindenki értette a kérdést, te viszont nem értetted a válaszokat. Melyik része nem világos abban, hogy ha valakinek ezt jósolná az arákulum, az annak az életére semmilyen befolyással nem lenne, mert nem hisz benne, nem is tippelné meg, hogy mire gondolhatott az orákulum, és nem szakítana ezért a párjával?
2017. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 RoseTyler ***** válasza:
62%
Nem tippelnék, mert tökre letojnám az egészet (mármint a jóslatot). Én a jelenben élek és csak a szűken előttem lévő eseményekkel foglalkozom. Minden csak akkor érdekel, ha eljön az ideje és sorra kerül. Addig mit rágódjak rajta? Azt magamtól is tudom, hogy bármi bármikor véget érhet. Kapcsolatok, életek stb.
2017. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Kirúgnám,mert nem akar velem közös gyereket soha,és egy önző disznónak tartom ezért.
2017. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

Háááát szegény kérdező.... szerintem tök jó kérdés csak sokan idióták! Itt nem a jóson van a hangsúly hanem a párkapcsolati problémákot. Ha megtudnád hogy szakítasz szerinted mitől lenne, ki lépne? Itt lényegében arra várt szegény kérdező hogy mindenki magába nézzen hogy van e valami gond a kapcsolatában...

Ha nálunk ilyen lenne, akkor tuti, hogy én szakítanék, mert lakásra gyűjtünk és a párom csak hátráltat hogy folyton hülyeségeket vásárolgat.

2017. máj. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
#16 ez nekem is eszembe jutott, de én biztos vagyok benne, hogy a kérdező nem annyira szellemi fogyatékos, hogy ahelyett, hogy azt kérdezné, hogy "te és a párod mit tartotok a kapcsolatotokban a legnagyobb problémának, ami szakításhoz is vezethet, és te hogy éled ezt meg?" helyett felteszi ezt az orákulumos kérdést, ha nem lenne lényeges információ, hogy a megkérdezettek hisznek-e a jóslatokban.
2017. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
# SziSzilvi95 - Még mindig hülye vagy :D Látom nem érted, hogy mi a probléma. Hát az, hogy nem a kérdésre válaszoltál hanem menőzöl itt, hogy te aztán nem hiszel ebben ezért nem is tippelsz. Ki a péló kérdezte, hogy hiszel-e ebben? Nem ez volt a kérdés. Amúgy benne van hogy biztosan bekövetkező jóslat, tehát nem önbeteljesítő. Kicsit a képzelőerődet próbáld már meg összeszedni vagy inkább ne írkálj ide ide nem illő válaszokat mert nagyon idegesítő. F@$zé nem lehet a kérdésre válaszolni itt egyeseknek.
2017. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18. Attól, hogy biztosan bekövetkező, abból nem következik, hogy nem önbeteljesítő.


Azzal, hogy megjósolja, csak megteremti az alapot, hogy úgy történjen, ezért be is következik. Szerintem minden jóslatnak van sajátmagára hatása később. Amúgy az én válaszom volt a 7-es és ott is önbeteljesítőnek vettem és a sztori szerint az is lett.

2017. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!