Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mást is viselt már meg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is viselt már meg annyira egy szakítás, hogy szinte teljesen tönkrement bele az élete?

Figyelt kérdés

Nagyon introvertált, nem túl jóképű, az érzelmeit nehezen kimutató fiú voltam fiatalkoromban, de tudatosan rengeteget tettem azért, hogy barátnőm legyen. Az egyetlen, ismerkedéskor használható jó tulajdonságom az intuícióm és az intelligenciám volt. 20 éves koromra el is értem, bár nem volt az az álomkapcsolat, nem voltam szerelmes. Szakítás után is igyekeztem még jobban kilépni a komfortzónámból: ismerkedtem, flörtöltem, lefeküdtem lányokkal. Egyre jobban ment a dolog, lett több kapcsolatom: egyre vonzóbb, okosabb lányokkal. Már nem féltem kezdeményezni. Persze rengeteg elutasítást kaptam, de nem érdekelt: mentem tovább.


Aztán egy szép napon megismerkedtem a legutóbbi barátnőmmel. Az első pillanattól tökéletes összhang volt közöttünk. Interneten kezdtünk el beszélni, de viszonylag hamar találkoztunk. Élőben még szebb volt, szinte forrt közöttünk a levegő. Annyira tökéletes volt minden szempontból. Az első randin majdnem lefeküdtünk.


Igazából már az ismerkedési szakaszban azt "sugallta" az intuícióm, hogy valami nincs rendben a lánnyal, és inkább hagyjam, vagy csak fektessem meg, és annyi. Később még egyértelmű lett: az egyik exét megcsalta, volt egy csomó alkalmi kapcsolata, meg még egy pár érdekes dolga. De sajnos túl szép és értelmes volt, meg előtte még soha nem voltam senkivel ennyire egy hullámhosszon. Teljesen elvesztettem az időérzékemet, amikor vele voltam.


A lényeg az, hogy szerelmes lettem. Életemben először. Ő is. Nagyjából fél évig voltunk együtt, gyakorlatilag veszekedés nélkül. Változtam, ki tudtam mutatni az érzelmeimet, annyira jó volt minden. Aztán hirtelen vége. Nem akarom elmesélni, a lényeg, hogy teljesen váratlanul ért, és nagyon csúnya volt. Ő összejött valakivel, aki már előttem is próbálta elcsábítani, csak addig nem ment neki.


Én meg itt maradtam. Az önbizalmam, az eredmények, amiket eddig elértem, mind-mind romokban. Egyszerűen annyira negatív lett "kisugárzásom", hogy már nem is válaszolnak a nők. Mindenki leépítette a velem való kapcsolatát. Nincsenek barátaim, nem tudok ismerkedni. Mindig csak arra gondolok, hogy az enyém volt a tökéletes nő, és örülhetek, hogy legalább ennyi időre boldog voltam.


Próbáltam, próbálom lefoglalni magamat, elérni dolgokat. De sport, munka közben is rám törnek a depresszív gondolatok. Hogy biztos én rontottam el. Meg hogy soha nem lesz már ilyen soha. Ráadásul mindenről ő jut eszembe: zenékről, helyekről, szavakról. Hiába töröltem ki az összes beszélgetést, képet, meg nem nézem soha az interneten az adatlapját, mindenre kristály tisztán emlékszem.


Volt már más is ilyen helyzetben? Van kiút?


2017. máj. 9. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de itt nem akarom leírni
2017. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj ne legyél már ilyen. Elhiszem, hogy most rosszul érzed magad, nagyon is, de ebben nem szabad beleragadni. Ezek szerint van valami ami még mindig hozzá köt. Lehet hogy letörölted mindenedet, ami hozzá kötött, de valami még visszahúz hozzá, és ezt kell majd megszüntetned. Nem tudom mennyire friss a dolog, szerintem nem is írtad le, de annak hangzik. Ez még teljesen természetes, főleg ha nem régen történt. Adj magadnak időt, mert ezekből nem lehet kilábalni egyik napról a másikra, semmiképpen. Foglald le magadat amennyire tudod, szerezz egy új külsőt, ruhákat, akár stílust is, ezek amik sokat segítenek. Ismerkedést még hanyagold szerintem jó ideig.


Annak örülj, hogy találtál magadnak valakit, és ne azon gondolkodj, hogy most vége van, és hogy sose lesz más. Nem ő volt a tökéletes. Ha te pedig aktív voltál sokat a kapcsolat során, és így lelépett, akkor a másik csávótól is lefog lécelni nagyon hamar. Te arra koncentrálj hogy most ezen átess. Még mindig pluszban vagy a kapcsolat miatt, mivel fejlődtél mellette. Jobban kimutattad az érzelmeidet, és ez majd a jövőben sokat fog segíteni majd a tökéletesnél. Arra gondolj, hogy mit szereztél a kapcsolatból, és ne arra hogy most mit veszítettél. Csak tapasztalatot szereztél, ezt meg majd ő fogja megszívni.


Szóval fel a fejjel, csináld azt amit igazán szeretsz, és nagyon hamar túl leszel ezen. Utána pedig a szerzett tapasztalat miatt könnyebb lesz az igazira találnod, vagyis esetedben a "tökéletesre". Sok sikert 18/f

2017. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy évig simán eltart az ilyesmi.
2017. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Igen, a volt feleségem két és fél év után sem tudja feldolgozni, hogy nem vagyunk együtt...azóta az új páromtól van egy kisfiam, az végképp betett neki, sajna, orvostól orvosig jár...pedig, mint embert kedvelem, de nem tudok segíteni rajta...
2017. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pszichoterápiát próbáltad?

depressziódra szedsz gyógyszert?

2017. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!