Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tegyük fel párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tegyük fel párotokkal pár hónapja vagytok együtt, szakítanátok vele ha (? ) (lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk pár hónapja ismered a párodat. Kiderülne róla, hogy ölt már embert. Nem bűncselekmény miatt, hanem hivatásából adódóan oltotta ki egy embertársa életét. Szakítanátok emiatt vele? Válaszodat indokold legy oly kedves!

Mielőtt rákérdeznétek, nem rólam van szó, ezért nem tudok válaszolni olyanokra, hogy milyen érzés volt, hogy dolgoztam fel, stb...


2011. dec. 2. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
nem. mert emo vagyok és megakarok halni XDDD :))
2011. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
HA hóhér volt valamelyik országban akkor igen szakítanék. Ha a légióban szolgált akkor nem. Rendőrrel alapból nem kezdek. Katonaság nem gond.
2011. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a masodik valaszoloval ertek egyet!
2011. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igaz, kihagytam, 8 év Francia idegenlégós szolgálaton van túl.
2011. dec. 2. 16:22
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
az elég kemény :O de ha szereted ne szakíts vele! legalább ha gondod van vkivel ő tuti elintézi:D:D
2011. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem szakítanék vele. Sőt különösen vonzanak a katonák, rendőrök és ehhez hasonló munkát végző emberek. Természetesen nem ezért szeretek bele valakibe és a gyilkolás sem tetszik.
2011. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én 23F vagyok. A kérdés nem rám vonatkozik. Barátomat emiatt dobta a lány.
2011. dec. 2. 16:35
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen. az a munkájával járt együtt. nem lennék rá büszke de nem élvezetből tette...
2011. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem. te igen? 20L
2011. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

16:51-el értek egyet.

16/L

2011. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!