Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen érzés lenne nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lenne nektek, ha több év együtt élés után szakítanátok és nesokkal később a volt barátotoknak új nője lenne?

Figyelt kérdés
Még ha csak tudnám hogy van barátnője, de sajnos elég sűrűn össze is futok velük, egy kisvárosban lakunk, és látom hogy mennyire boldogok. Nektek ez hogy esne? Nem vagyok még túl rajta.
2016. máj. 13. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég rosszul..

Plusz az is megfordulna a fejemben,hogy az ő kis viszonyuk már a kapcsolatunk alatt lehet,hogy elkezdett kibontakozni.


Keress te is új pasit, szórakozz, bulizz,ismerkedj. De ne ugorj bele egy új kapcsolatba, élvezd a szabadságot most :)

2016. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vagy rajta túl, akkor nem csoda, hogy rosszul esik.

Én ilyen helyzetben voltam, 10+ év kapcsolat után szakítottam, az exnek pár hónap múlva lett új párja. Én például örültem neki, mert addig az exem folyton nekem panaszkodott, hogy mennyire szenved a szakítás miatt, és ez végre megszűnt. Mondjuk hogy mennyire boldogok, az relatív. Egy évig boldogok voltak, azóta úgy tudom (közös ismerősöktől), nagyon megromlott a kapcsolatuk. Kis káröröm, bevallom, van bennem, mert az exem engem hibáztatott a kapcsolat megromlásáért, és a mostaniban is ugyanazok a problémák jöttek elő, tehát a jelek szerint nem rajtam múlt a dolog. (Főleg mivel nekem azóta nagyon jó kapcsolatom lett.)

2016. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek rossz érzés lenne, aki még maradt volna a kapcsolatban, de azt gondolom, aki ilyen gyorsan továbblép mással, az nem frissen alakult így, hanem egy ideje már elő lett készítve a terep, ki lett puhatolva, hogy lehet-e valami, és a kapcsolatba ő már nem akart annyi energiát fektetni, hogy megjavítsátok, mert már nem akarta igazán. Más kérdés, hogy ez korrekt-e vagy sem, de azt látom, hogy a legtöbben így állnak hozzá, kevesebb az a típus, aki úgy is kilép a számára már nem megfelelő kapcsolatból, hogy nem gondoskodik az utánpótlásról már előtte.

Lépj tovább te is, muszáj lesz. Nem kell rögtön új kapcsolat, de találd meg az új helyzetben is a jót.

2016. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm ezt tette. 5 év együttélés után azt mondta, hogy inkább legyen vége, majd 2 hét múlva már volt valakije (valszeg nem kellett 2 hét sem, de én akkor tudtam meg).


Aztán felhívott, hogy legyünk barátok, és csodálkozott, hogy közöltem ez nem fog menni.

Egyébként piszok rossz érzés volt, gyakorlatilag még ki sem hűlt a helyem, és már volt hozzá más. Sajnos van, akinek ez könnyen megy.

2016. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátomnak is ket hét utan lett egy barátnője. Amihez hozza tennem, hogy en ki szerettem volna békülni vele mire közölte hogy nem akar kapcsolatot es hopp lett neki egy. Elég melyen érintett, meg most is melyen érint mert azóta csak egy hónap telt el, de hat ha o igy lep tovabb akkor hajra. Felületi megoldást mindig lehet találni. En előbb magamban zárom le a dolgot, hogy boldog lehessek egyedül is, es nem mással szenvedek. Neked is ezt javaslom.
2016. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!