Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál a pároddal, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal, ha azt látnád hogy a kutyája sok esetben fontosabb nálad?

Figyelt kérdés
2017. máj. 13. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg fontosabbnak érezném, akkor igen. De ha csak azt érzem, hogy fontos neki a kutyája, de ugyanakkor engem is szeret, akkor nem szakítanék.
2017. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

hűha, valaki de féltékeny egy szegény kutyára :D


inkább azon kéne elgondolkodnod, hogy vajon a párod miért választja inkább a kutyáját, sem mint téged!


aki egyébként nem tart kutyát, az soha nem fogja tudni átérezni azt a szeretetet és azt a fajta kapcsolatot, ami a kutya és gazdája között van.


Ajánlom megnézni a Marley meg én című filmet.

2017. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A kutyájával megy moziba? Vagy mi van?

Az állatot el kell látni, nekem + pont, ha ezt lelkiismeretesen teszi.

2017. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
FiFi kutya?
2017. máj. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

én alapjáraton nem vagyok kutyás, szóval engem irritálna.

mondjuk eleve össze sem jönnék kutyás csajjal, rossz tapasztalat.

egyszer volt ilyen csajom, szóvá tettem hogy nem kéne hagyni, hogy a kutyája bele nyaljon a szájába.

mert valószínű hogy előtte pár perccel a napi aktuális szarás utáni seggnyalogatást csinálta, és nem szeretnék kutyaszaros szájat csókolni.

ebből lett egy vita, és még aznap elhagytam a csajt.

2017. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Kerdezo,irjal konkret szituaciokat,miben nyilvanul meg.

Igy nem tudok velemenyt alkotni.

N

2017. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ez az a kategória, amit egy értelmes pár megtud egymással beszélni.
2017. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

igen, de valószínű össze se jöttem volna vele

nekem is van kutyám, de a napi sétán kívül nem csinálok vele semmit, kint szaladgál a kertben és ennyi

26L

2017. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Azzal a típussal össze sem jönnék aki képes szájon puszilni a kutyáját, vagy hagyja, hogy végignyalja az arcát. Lehet ez most itt az ügyeletes gonoszság, de számomra ez undorító.


És most a kérdésre: Igen, mivel a kutyásoknak ez a rétege az én szememben megszállott. Megértem a dolgot, de mivel én nem vagyok kutyamániás (macsekom van, és az is félnomád tartással), ezért biztos, hogy nem lennénk egymáshoz illőek. Keressen ő is valakit, aki szintén kutyamániás, én is olyat aki nem. Mi ezzel a baj?

2017. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Esete válogatja. Ha pl. gyogyitani kell a kutyát vagy moziba menni veled akkor érthetö és elfogadhato választás. De ha ugy látod, hogy alapesetben fontosabb a kutyája mint te akkor menjen a picsuba!
2017. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!