Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál csak azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál csak azért a pároddal mert depressziós?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 16:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Neeeeeem !!!!! SOHAAAAA! :*
2016. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha igazán szeretem, akkor egy ilyen helyzetben pont hogy segíthet neki a támogatásom, úgyhogy én biztosan nem hagynám el csak emiatt. Viszont ha minden próbálkozásom ellenére sem akarna javulást, nem lenne hajlandó szakemberhez menni, nem fogná fel, hogy problémája van, akkor egy idő után nyilván feladnám.
2016. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig nem amíg érezném, hogy nem akar ebben az állapotban maradni, szeretne tenni ellene, jobban lenni.
2016. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha ez huzamosabb ideig nem változna (mondjuk évek), és ezzel elrontaná mindkettőnk kedvét és szenvednénk a kapcsolatban, akkor igen.
2016. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy! Semmiképpen se szakítanék vele, mert segítségre van szüksége. Biztos nem hagynám magára.
2016. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
mi miatt lett depresszios?
2016. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
6: A depressziónak sokszor nincsen "oka".
2016. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze depressziós emberrel, de ha kapcsolatunk alatt kerül hullámvölgybe, segítenék.
2016. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Megtettem. Persze itt a gyik-en mindenki játssza a hőst,hogy ő sosem,akkor se ha tolószékbe kerül a párja,stb. 10 személyből 1 személy akadna,de lehet még egy sem,aki valóban a párja mellett maradna ilyen és ehhez hasonló helyzetekben. Mindenki azt hiszi ő az az egy,hidd el nem! :)


Egy ilyen személlyel hosszútávon nem lehet kibírni! Ideig-óráig,de idővel teljesen felemészti a kapcsolatot a dolog,és onnantól kezdve már semmi értelme az egésznek. 2 évig bírtam. Persze lehet kivétel,ha esetleg gyógyszeres kezeléssel,vagy más módon kordában tudja tartani a tüneteket,és nem arról van szó,hogy teljesen életképtelenné vált már a betegségtől. Ha csak néha kiütközik rajta,azt közösen meg lehet oldani esetleg,ha nem mutat rá hajlandóságot akkor...

2016. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Most mit nevezünk depressziónak? Aminek van konkrét oka, pl. szülő halála, de eljár kezelésre és idővel jobban lesz? Nyilván támogatnám a felépülésben.


Viszont sosem áldoznám magam fel egy olyan kapcsolatért, ahol a párom nem is akarna tenni azért, hogy jobban legyen, vagy egyszerűen csak olyan alkat lenne, hogy nem tud meggyógyulni. Én szeretek élni, és ezt nem tudnám megtenni olyan valaki mellett, aki nem akar tenni azért, hogy jobban legyen.

2016. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!