Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van még remény?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még remény? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baratnőmmel (22L) szakítottunk 1,5 év együttélés után, mondta, hogy már nem szerelmes, elhidegült. Voltak problémák a kapcsolatban, de nem annyira vészes, hogy így elidegenedjen, sajnos nem foglalkoztam vele, voltak dolgok amikhez egyenlőre sajnos nem tudtam magam tartani (ez volt a legnagyobb baj) 1 hete szakítottunk és hazaköltözött, egy munkahelyen dolgozunk. Nem foglalkoztunk egymással, látni lehetett rajta a szomorúságot. Ma odajött hozzám, megölelt és közbe majdnem elsírta magát, aztán ment a dolgára, nem mondott semmit nagyon meglepődtem.Szünetben beszélgettünk és mondta, hogy szerinte nem működhet ez a kapcsolat, nem vagyunk "kompatibilisek". A háttérben nincs más pasi, ez 100%. Látta rajtam, hogy szerelmesen nézek rá és mondta, hogy hagyjam abba, mert megsajnál. A lakáskulcsot nem visszaadta, hanem megkérdezte, hogy visszaadja e, mondtam neki, hogy nem kell. Maradt nálam néhány ruhája, amit ki is mostam neki és mondtam is neki, majd eljön érte. Elmondta, hogy tudna megint szerelmes lenni, de nen hagyja és azt is mondta, hogy jó sokáig egyédül szeretne lenni, magányra vagyik és senki nem kell neki. Jövőhónapban szülinapja lesz, gondolkodom mivel tudnám levenni a lábáról. Minden nap találkozunk a munkahelyen és mikor nem társaságban van eléggé szomorúnak tűnik. Előző kapcsolatom 4 éves volt, de még sosem voltam ennyire szerelmes. Belefáradt néhány dologba. Elhatároztam, hogy visszaszerzem, küzdök érte amíg van értelme. Ti mit tanácsoltok? Próbálkozzak vagy lépjek tovább? Esetleg ha továbbra sem keresem a társaságát, akkor lehet, hogy még megváltozik benne valami? Köszönöm előre is.

26/F


2017. máj. 16. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elhanyagoltad, min csodálkozol? Szerinted ez " nem annyira vészes, hogy így elidegenedjen"? Megsúhom: de.

22/L

2017. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!