Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » És most ezt miért? Ki mitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És most ezt miért? Ki mitt csinálna?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a barát nőm , meg mondta hogy másba szerelmes. Ezzel nekem semmi gondom nem volt, se harag se semmi.

Még ugy se hogy tudom hogy a másik srác , furta meg a kapcsolatott . Sőtt még szakitás után 1 nappal beszéltünk és elmondtam neki hogy mi az amire figyeljen oda , mert nem mindenki olyan türelmes mint én.

Erre ma kaptam egy űzenetett a sráctol , ezt : " sz*pás 😂😂😂" . Én ezt annyira meg alázonak érzem , hogy ami eddig nem zavart, hogy elb*szta a kapcsolatunkat és hogy a szemembe mondta hogy mást szeret. Most teljesen fell idegel.

Ki.mitt tenne ?

27/f


2017. máj. 16. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Visszaírnék a srácnak, hogy "neeem, az csak most jön... mármint számodra. Használd egészséggel!" - vagy valami hasonlót.
2017. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*élvezd ki! Ez jobb, mint a használd egészséggel.
2017. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Azt amit te! Be verni neki egy jo nagyot,de ugyan annyit kapsz erte mint egy rendes emberert.Hagyd a francba ez volt a celja,hogy fel huzzon ne add meg neki az oromot!

Vannak meg po...cs ferfiak(gerinctelen senkik)

20F

2017. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Vagy nemtom, légy kreatív!

Bocsi, részeg vagyok xD

2017. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Amitt ki felejtettem . Szoltam az exemnek hogy , mindegy mitt csinálnak csak engem hadjanak békén , erre ez.

Irtam az ex nek hogy mitt kaptam és szoltam időbe . Válasz az volt hogy majd le b*sza es ilyet tobbet nem csinál, de addigra annyira fell tuningoltam magam hogy még az exet is elkuldtem melegebb éghajlatra pedig nem haragudtam rá. Verés biztos lesz .

2017. máj. 16. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Átérzem tesó...


Hatalmas vágyat érzek amúgy, hogy segítsek oda menni megagyalni a srácot, komolyan.


Én is voltam hasonló helyzetben, de valahogy én mindig úgy voltam vele, hogy számomra jobban megalázó, ha megverem a tagot. Egyszerűen csak elképzeltem az utána lévő szitut, hogy hogyan jönne le az egész. És most nem a bíróságra gondolok, hanem az ismerőseimre, exemre stb.

És így sose voltam képes rá. Talán erő, talán gyengeség, de ez van.


Irigylem tőled azt, hogy elmész és megvered, hogy a szemébe nézhetsz, mikor porba tiprod és kitöltöd rajta minden dühödet. De nem irigylem a folytatást. Nem irigylem az utána következő pillantásokat, és azt hogy összeomlasz sajátmagad előtt. Szerintem az ember sajátmagát alázza meg, amikor ilyenre vetemedik, ezért sose voltam képes erre. És mérhetetlenül sajnálom... komolyan.

2017. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tanulj meg inkább írni.

Ha van tartásod nem írsz neki semmit,az jobban fogja boszantani.

A megveremnek meg semmi értelme.

27éves vagy,legyél értelmes férfi.

n25

2017. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van.Gondold at!
2017. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de igazi tajparaszt ez a srác, a baratnodnek ilyen alja pasi kellett?
2017. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Válaszold azt: "Köszi, most nem igénylem."


Ennyit, aztán tiltsd le. Amúgy nagyon sajnálom, de vigasztaljon, hogy egy ekkora f...szkalap mellett nagyon hamar vissza fog téged sírni a barátnőd.

2017. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!