Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők, számotokra ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, számotokra ez már megcsalás lenne, ha a párotok csinálná?

Figyelt kérdés
Egy haver barátnő fogdosása részegen, flörtölés, utalgatások, bújás? De csók vagy több nem történt és nem is történne.
2017. máj. 16. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erősen megingana a bizalmam. Azt meg szinte lehetetlen visszanyerni.
2017. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%

Én már nő vagyok, de ez még szerintem nem megcsalás.


Egyébként meg nem kell ám otthon mindent elmondani:)

2017. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A taperolás része nekem már megcsalás lenne, tök mindegy, hogy részeg volt-e vagy nem. A többi nem az, de attól is megrengene a bizalmam és valószínűleg szakítóok lenne.
2017. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen. Itt megint ugyanaz a gond, mint a részegen történt megcsalással. Nem a tett a lényeg, hogy nem ismeri a párom a kontrollt. A mennyiséget, amikor még nem csinál hülyeséget.

Felelőssége még részegen is van az embernek. Nem az alkoholmámoros állapotban, hanem előtte, amikor eldönti, hogy tojik mindenre és megérdemli, hogy kontrollt vesztett legyen.

Ugyanúgy a párom sem fogadná el ha én az alkoholra fognám, hogy azért engedtem többet meg magamnak, mint amit illik, mert a szesz kilőtte a józan észt.

2017. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Hehe, ennyit a férfi és nő közti barátságról. Ez még nem megcsalàs, de a párnak el kellene gondolkodnia, mi a baj a kapcsolattal. Mert az tuti, hogy valami oltári gáz van. Talán még menthető, ha mind a két fél összekapja magát.
2017. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, de nekem sem igazán férne ez bele.

A részegség erre (sem) magyarázat, sőt ha lehet, a szememben még inkább súlyosbító körülmény is.


Mindenkinek más az igényszintje, nekem ez nem férne bele- egyszerűen nem tudnék mit kezdeni egy olyan partnerrel, aki le bír annyira részegedni, hogy ezzel magyarázza a tiszteletlen dolgait (is) :)

30+ nő

2017. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

" utalgatások"


Ez a tapizásnál is rosszabb, mert ezt általában szex szokta követni. Ez MÉG nem megcsalás, de elég erősen jelez valamit. Nem tudom, hogyan reagálnék, biztos egy alapos beszélgetés követné, aztán abból alakulna ki valami.

2017. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyérteműen. Nem ebben "állapodtunk" meg a kapcsolat elején, amikor ilyesmikről őszintén beszélgettünk. Ez nekem nem férne bele, kidobnám. Fordított esetben ő sem fogadná el.

Gondolom, ha a barátnőd tett volna ilyesmit, neked sem tetszene a dolog.

Tudod az, hogy valaki részeg, nem kifogás. Ha valaki felnőtt, ismernie kell a határait és vallalni a következményeket

2017. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ciki nem ciki számomra igen az. Ki is rúgnám , nem gondolkoznék 1 percet sem.

Aki nem tudja türtőztetni magát az ne igyon.

Ugyan így a párom szintúgy szakítana ilyen miatt, pedig nem tinik vagyunk és nem fél éves kapcsolatról beszélünk.

2017. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A pia nem ment fel senkit sem, semmi alól.Ha valaki hajlamos ezen tevékenységekre, a pia max.felerősíti benne, de ismerje be és ne kenje arra, hogy "mer'ittam, és azért történt."
2017. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!