Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Hogyan tudnék vele beszélni?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán szakítottunk a párommal. Én sajnos nagyon megsértettem, amit már megbántam csak a vita hevében történt. Ennek már fél éve. Azóta se áll szóba velem. Szakítás után próbáltam keresni telefonon de nem vette fel. Írtam neki, hogy nagyon sajnálom, hogy megbántottam nem gondoltam komolyan és bocsánatot kértem. Nem akarom újrakezdeni mert végérvényesen elromlott a kapcsolat, de rossz hogy ennyire haragban vagyunk legalább semleges viszonyban lennénk ez lenne a cél, hogy ne gyűlöletben. Nem egy városban élünk. Hogyan tudnék vele beszélni? Ti voltatok már hasonló helyzetben?
2017. máj. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd végre békén szerencsétlen embert. Ha nagyon bánt a lelkiismereted, akkor írj neki egy RÖVID levelet, amiben bocsánatot kérsz töle és ennyi volt, tovább ne zaklasd.
2017. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom. Fél éve történt. A veszekedést (szakítást) követő nap próbáltam hívni egyszer nem vette fel és írtam neki egy bocsánatkérő üzenetet. Majd 1 hónappal később írtam neki még egyet. És ennyi. Azóta nem kerestem semmilyen formában. Nagyon bánt ez mert egy 8 éves kapcsolatról volt szó. Tisztában vagyok azzal hogy nagyon megbántottam és mindenki így reagált volna a helyében és ezt el is fogadom. De őszintén megbántam és remélem egyszer szóba áll velem bár erre nem sok esély van.
2017. máj. 19. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd békén. Vannak dolgok, amiket nem lehet jóvátenni, vagy meg nem történtté.

Bár nem tudom, pontosan mi történt, de valószínűleg jó oka van rá, hogy ennyire berágott rád.

Elcseszted, törődj bele, inkább arra törekedj, hogy a jövőben mással már ne tegyél ilyet.

2017. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább te szeretnél bocsánatot kérni,tőlem még azt se a rohadt ribizli :D Látogasd meg,én azt tettem,pedig ő volt a nem is kicsit hunyó, mert hát csak barátságból lett a szerelem,jöttek is a járőrök!:D Rámhívta őket bázz! Nem tudom mer - e ez ilyen viselkedés mellett egyedül közlekedni estefelé? Még valamelyik haragosa egyszer megtalálja.
2017. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!