Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg szoktátok beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szoktátok beszélni a dolgokat döntés előtt? Ebben helyzetben kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A párocskám közölte az előbb, hogy hétfőn Németországba megy pár napra. Én csak pislogtam, mert valamikor novemberben említés szintjén volt erről szó, dátum nélkül. Mondtam neki, hogy talán meg kellett volna beszélnünk a dolgot, mielőtt ezt így eldönti. Mondta, hogy ha nem akarom hogy menjen, akkor nem megy. Hiába mondtam, hogy nem erről van szó, lemondta az utat. Erre megint kiakadtam, hogy ugyanazt csinálja, eldönti a dolgot egyedül. Úgy jött le az egész, hogy neki már azért is engedélyt kell kérnie, hogy hadd ne menjen valahova. Pedig nem így van, nem azzal van bajom ha elmegy. Engem csak az zavar, hogy a hátam mögött kitalálja egyedül, és kész tények elé állít. Legalább mielőtt rávágja hogy megy vagy nem megy, említés szintjén beszélhetett volna erről velem, hogy csak egy kicsit érezzem magam annyira fontosnak ebben a kapcsolatban, hogy szól előre. Persze most én vagyok a bunkó, mert miattam fog itthon maradni. Ez mennyire normális egy eljegyzés előtt lévő kapcsolatnál?
2015. márc. 19. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen jogosan vagy felháborodva. Ha ezt így elmondtad neki, hogy konkrétan nem az a problémád, hogy menne, hanem az, hogy nem is akarta megbeszélni veled, és ennek ellenére tart bunkónak, akkor ott biztos akad más probléma is.
2015. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit gyerekes ez a viselkedés egy vőlegényhez.
2015. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy menyasszonyhoz.
2015. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mi a problémám. Azt mondta igazam van, gondoltam megértette. Erre lemondja az egészet anélkül, hogy egy szót is szólt volna vagy megbeszéltük volna, hogy akkor mi legyen...
2015. márc. 19. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Játszma q... kemény játszma amit csinál.

Kicsit jártasabb lennél a játszmák menetében akkor tudtad volna, hogy ugyanazzal a mozdulattal le is fogja mondani.

Kicsit visszavennék a kapcsolat forróságából, de előtte szembesíteném vele, hogy mit csinált.

2015. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2015. márc. 19. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vagyok mindig kiakadva, hogy a bagolyfül színének a DNS-én át a szavannák homokjában élősködő kisizének a micsodájáról is tanítanak mindent az iskolában csak az emberi kapcsolatokról, viselkedésről nem.


[link]


A könyvet is érdemes elolvasni.


Mielőtt felháborodnál vagy elítélnéd a párodat azért tudd, hogy MINDENKI játszmázik. A játszmákkal vesszük el a másiktól az irányítást.

Az egyik ellenszere, hogy nem veszed figyelembe, átnézel a másik hülyeségén, vagyis lepattan rólad. Ez a kisebb dolgoknál alkalmazható. Pl. hülye beszólások. Ha nem reagálsz rá a másik valószínű megunja. Következő lehetőség, hogy viccet csinálsz belőle.

A másik lehetőség, hogy szembesíted az illetőt azzal amit tesz.

Épp tegnap tettem meg a párommal. Döbbent csönd volt a válasz. Mi ezeket megbeszéljük mindig és nem is hagyjuk egymásnak, így egyre kevesebbszer is fordul elő.

2015. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!