Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ért véget az első, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ért véget az első, a második, a harmadik, a negyedik és az ötödik kapcsolatod?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 10:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

1. nem voltam szerelmes a fiúba

2. rémes volt a kapcsolatunk, a fiú akivel együtt voltam folytonos depressziójával, érzelmi zsarolásával teljesen ellökött magától

3. nem szerelmes belém a fiú


Karma..

2017. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

1. Agresszív viselkedés

2. Mert ő ki akart próbálni másokat

3. Túlzott felsőbbrendűség

4. Hazugságok, megcsalás(?)

5. Mert már nem szeretett.

2017. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Első: Meguntam szeretőnek lenni.

Második: Megcsalt az exével

Harmadik: Csak dugni, szórakozni akart pár hónapig

Negyedik: Ő barátság extrákkal dolgot akart, én többet, így otthagytam egy idő után

Ötödik: megcsalt az új barátnőjével

2017. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Kb az összes azért mert régebben én, mostanában ők nem voltak kész egy komoly kapcsolatra amiért tenni is kell, fenn kell tartani a közös érdeklődést és nem csupán belekényelmesedni és lelépni "unalmas" címszóval. Viszont volt egy komolyabb kapcsolatom az az akkori párom beteges féltékenysége és sértődékenysége, valamint a tutyimutyisága miatt ment tönkre.

25/N

2017. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
A hatodik nem érdekes?
2017. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőben én is sok hülyeséget csináltam. Nem tudtam jól kezelni, éretlen voltam ahhoz képest, amennyire komoly kapcsolatot képzeltem el, bizonyos szempontból önző is voltam. A lány viszont betegesen féltékeny volt (erre nem adtam okot!), megvádolt, gyanúsítgatott, a végén meg már határidőt is fel akart állítani, mikor érjek haza ha lánnyal, és mikor ha fiúval találkozom. Én se vagyok egy motivációs előadó, de ő folyton negatív volt, tényleg mindenhez úgy állt, hogy neki ez úgyse sikerül. A legtöbbért engem okolt, többek között azért is, hogy megromlott a kapcsolata az iszonyatosan rosszindulatú anyjával. Ezeket elégeltem meg, mielőtt úgy döntöttem, hogy szakítok.

A másodiknak már tapasztaltabban futottam neki, viszont ott is elkövettem két nagy hibát. Az egyik, hogy túl hamar összeköltöztünk, a másik pedig hogy hagytam magam belevinni olyan vitákba, amik fokozatosan rombolták a kapcsolatot. Úgy érzem, a világ egyik legnagyobb drama queenjével voltam együtt, igazi hisztis, akaratos lány volt, aki a földhöz is verte magát, ha nem úgy alakult valami, ahogy azt ő szerette volna. Az igényei is érdekesek voltak, odavolt a luxus dolgokért, utazgatás, Starbucks, étterem stb., de akkor még nem is dolgozott, ráadásul nem is olyan szakon tanul, amivel később ezt megteheti. (Azóta diákmunkán van.) Ő is féltékeny volt, de ő ráadásul fiúkkal is találkozott a hátam mögött, mert egyedül érezte magát, amíg dolgoztam. Fél év után amikor szakítani akartam vele, kifutott az autóútra, hogy elüttesse magát, ott eldöntöttem, hogy ha összeszedtem a bátorságom, tényleg szakítok vele. Meg is tettem.

A harmadik is igazán jól indult, úgy tűnt, végre találtam egy olyan lányt, akivel tényleg összhangban vagyok. Közben nekem is voltak rövidebb kapcsolataim, korábban pedig neki is, négy évvel idősebb is volt (21-25), szóval minden adott volt ahhoz, hogy vele végre komolyan tudjak tervezni. Néhány hónap után viszont kiderült, hogy nem túl kompromisszumképes, sőt, nehezen tud engedni, és az a baj, hogy én is. Nagyon sokat veszekedtünk apró dolgok miatt, mert a további veszekedős hónapok után már a legkisebb dologban sem volt kedvem engedni, az volt bennem, hogy minek hozzak áldozatot a másikért, ha ő nem képes - ezt nyilván másképp kellett volna. A két legnagyobb probléma viszont az volt, hogy nála ez azzal is járt, hogy nem akart beszélgetni. Ha gondja volt, egyszerűen félrevonult, vagy nem szólt hozzám, szerintem pedig a beszélgetés egy kapcsolat alapja. Emellett pedig nem volt túl könnyű gyerekkorom (neki se), és sokmindent nem értett meg, amit a családommal kapcsolatban meséltem neki. Aközül kellett választanom, hogy megnyílok neki, és utána egy rossz embernek érzem magam mellette, vagy nem mondhatom el neki, ez feszültséget szül, de legalább "megúszom". Nem mondtam el neki mindent, és ez is hozzájárult ahhoz, hogy végül már akkora feszültség volt a kapcsolatban, hogy sírás-rívás lett a vége. Nehezen vettem rá magam, de kiléptem ebből is.


A negyediknek remélem, nem lesz vége.


(Egyébként ez így nagyon borzalmasnak tűnhet, de a kérdés az volt, miért szakítottunk. Ha az lett volna, mit élveztem a kapcsolataimban, teljesen más választ írtam volna.)


23/F

2017. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

1. megcsalt

2. rájött, hogy még nincs túl az exén

2017. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

1 túl fiatalok voltunk, ő pedig alapból borzasztó gyerekes és idétlen volt, rádásul másfél év alatt sem sikerült a szexet összehozni (szüzek voltunk)

2 rendes fickó volt, de unalmas, és kicsit más volt az életfelfogásunk

3 Nem voltam szerelmes, plusz ő állandóan okoskodott, minden idegesítette, belém is sokszor belémkötött, az öltözködésembe, egészségembe (!), stb

4 nem lehetett vele komolyan, vagy komoly dolgokról beszélni, neki minden fekete vagy fehér volt

5 Igazából nem tudom. Talán túl gyorsan jött a 4 után, nem voltam még kész egy új kapcsolatra. Gyorsan kihűlt, de még jó ideig próbáltuk helyrehozni. Nem sikerült...


És ezek csak a komolyabbak, a köztük lévő szeretők, vagy lazábbak pedig egyszerűen csak kiléptek az életemből, vagy én az övékéből, esetleg túl távol kerültünk (km-re)


N

2017. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

1. Mert nem foglalkozott velem és sárkány volt ráadásul nálam lakott.

2. Mert folyton mindenen (tényleg mindenen) megbántódott, miután napokig kellett akár engesztelni. (kiderült hogy félre is ment, de csak szakítás után)

3. Mer nem egyeztek a hosszútávú céljaink. Békében elváltunk, barátok maradtunk.

4. Nem tudom, mert még nincs negyedik.

5. Lásd fentebb.

30/f

2017. máj. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

1.fiatalok voltunk

2.megcsalt

3.megcsalt

4.elhidegültem tőle

2017. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!