Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit akar most tőlünk? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most tőlünk? Miért jó neki ha feltépi a régi sebeket? Ennyire érzéketlen tuskó?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt.

Minden jól működött köztünk addig, amíg teherbe nem estem.

Eleinte ő is örült a babának. Terhesen is igyekeztem neki mindent megadni de valamiért eltávolodott tőlem.

4 hónapos(!!!) terhes voltam már, amikor felhozta, hogy nem lehetne-e elvetetni mégis.

Nagyon rosszul éreztem magam, hogy már nem akarja a gyereket.

Egyre nagyobb lett köztünk a távolság. Próbáltam vele beszélni de nem értem el semmit. Azt mondta paranoiás vagyok. Csak kicsit stresszes mostanában de nagyon szeret. Ne nyugtalankodjak.

Rá 1 hónapra megtudtam, hogy megcsalt. Egy világ dőlt össze bennem. Nem elég, hogy a gyereket se akarta de még galád módon meg is csalt.

Amikor kérdőre vontam még neki állt feljebb! Kijelentette, hogy neki "ez a gyerek nem kell".

Fogtam magam és hazaköltöztem édesanyámékhoz.

Időközben megszültem.

3 hónapos korában látta először a fiamat az apja. Akkor is véletlenül futottunk össze az utcán.

Megállított. Belenézett a babakocsiba. Percekig csak nézte a picit majd elsírta magát.

Meg akarta érinteni de nem engedtem neki.

Elmentem onnan.

Azóta is " zaklat", hogy engedjem hadd látogassa a gyereket, kezdjük újra. Sajnálja, hogy szemét volt. Bocsássak meg neki. Minden más lesz. Megváltozik.

Nem tudom mit tegyek. Szívem szerint elfelejteném és a gyereket se engedném a közelébe hiszen lemondott róla.

Hogy lehet valaki ennyire érzéketlen?

Azt hiszi, hogy kedvére játszadozhat mások érzéseivel. A poklot megjártam miatta. A legnehezebb időkben vert át és hagyott el.

Ezt nem tudom neki megbocsátani.



2017. máj. 28. 22:48
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Először megkérdezném, hogy mit is akar?

Aztán utolsó soraidat így ahogy írtad a képébe vágnám, és megint megkérdezném mit akar!


Továbbá felhívnám rá a figyelmét, hogy a pici nem játékszer, úgyhogy vele nem játszhat csiki-csukit, mert összetöri az életét, még mielőtt esélye lenne a maga útját járni és azt te nem hagyod! Úgyhogy nagyon nagyon, nagyon gondolja át ezt a dolgot és számoljon el magával, majd neked a viselkedésével!

2017. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom a történetet, de jogilag nem mondott le róla, nem is lehet ilyen formában.

A lathatas megilleti, téged pedig a gyerektartás.

Kapcsolatot ne kezdj vele.

2017. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.

Igen. Ez lenne a legésszerűbb.


2. Teszek én magasról a gyerektartásra.

Nem kell tőle semmi. Eddig is megoldottam mindent egyedül(bocsánat anyukámék segítségével) ezután is menni fog.

2017. máj. 28. 22:59
 4/14 anonim ***** válasza:
27%

1) Hülyeséget csinált, megbánta, újrakezdené. Adj neki egy esélyt. A gyerek sok mindent megváltoztat az emberben.


2) A gyermeknek joga van az apjához, az apának a gyermekhez. Még az apákat semmibe vevő magyar bíróság is megítél 2 hetente egy hétvége láthatást bármikor. De normális és igazi ANYA nem szakítja el a gyermekt az apától, hanem lehetővé teszi a rendszeres, normális, minden napos kapcsolattartást.

2017. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Làthatást megengedném neki de nem kezdenék vele ujra kapcsolatot !
2017. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"De normális és igazi ANYA nem szakítja el a gyermekt az apától,"


Egy normális és igazi apa nem hagyja el a gyerekét és nem beszél úgy róla mintha játékról lenne szó.


Köszönöm a válaszokat. Beszélek vele. Megkérdezem tőle majd, hogy teljesen biztos-e benne, hogy szüksége van a gyerekre az életében vagy sem.

De nem fogom kitenni a picit az apja "hol volt hol nem volt" érzéseinek. Nem kell belőle lelkinyomorékot csinálni.

2017. máj. 29. 04:09
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lesz a gyerekből lelki nyomorék, ha nem lesz apja.
2017. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mivel soha nem tudnám megbocsájtani hogy terhességem ideje alatt elhagyott,még akkor se volt kíváncsi rá mikor megszületett,így kapcsolatba nem mennék bele vele ismét,de ha betartaná az időpontokat,látogathatná a gyereket.
2017. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es, ez baromság. Egy szar apától jobban sérül a gyerek lelke, mint attól ha egy szülő neveli. Nekem volt apám, de bár lett volna anyámnak lelkiereje otthagyni már az elejen, sokkal egészségesebb embert tudott volna belőlem nevelni egyedul, mint egy agresszív, alkesz férj mellett.
2017. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyomatékosan közölném vele, hogy ha akarja láthatja a gyerekét, de arra ne számítson hogy velem újra összejöhet!
2017. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!