Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan régi szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan régi szerelmed, aki, ahogy a dal mondja, " mindhalálig elkisér"? . Közbenlehet, hogy akár hosszu évekre is elfelejtetted, aztán megint vissza-visszatér?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Használt, elhasznált áruval nem foglalkozunk! Ahogyan házi nyúlra sem lövünk
2016. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csak tönkreteszi az életedet újra és újra...
2016. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van biza'. Egy mindig van amit szerintem feledni nem lehet. Persze teljes odaadással szeretni fogom a barátnő(i)met akit választok. De anyaum is úgy vélekedett erről, hogy amikor meglátta az első szerelmét az utcán máshogy nézett rá, persze apám volt neki az első nem vitás.
2016. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első szerelmemben nagyot csalódtam, így nem gondolok rá soha semmilyen formában. Sokszor telefonálgatott szakítás után, főleg késő este, éjjel. Akkor már a mostani férjemmel együtt voltunk. Nagyon durván idegesítő volt, aztán szetencsére abbamaradt. Egyszer azonban (15 év után) a férjemmel ültünk egy étteremben és ahogy ettünk egyszercsak kiböktem egy döbbent arcú pasit a wc felé menni. Mire tudatosult bennem, hogy kit is látok ott, már elment az asztalunk mellett, köszöntünk egymásnak, de hirtelen bedobbant a szívem és szerintem le.f.o.sott a vörösség, mert a férjem arcát látva, elsüllyedtem. Nem értem az okát, mert még egy csókot sem váltanék vele, talán az a nagy szerelemre, ami akkor volt egy pillanatra érzésfoszlányok öntöttek el. Nem tudom, de nagyon kellemetlen volt. Döbbenetes. Főleg, mert kb. 150 km-re lakott attól az étteremtől.

Most is azt mondom, lehetett akármilyen lángoló szerelem, nem tudnék mást olyan mély érzésekkel szeretni, mint a férjem, de ehhez kellett az is, hogy az első szerelmemmel szerzett tapasztalatokból tanulva jobb ember legyek.

2016. márc. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, sajnos...
2016. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!