Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok, hogyan koptatjátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogyan koptatjátok le a pasikat?

Figyelt kérdés
Hogyan intézitek el finoman? Élből lezárjátok vagy hagytok kiskaput?

2017. máj. 31. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A koptatás koptatás. Sokféle módja létezik. A bunkóságtól kezdve a levegőnek nézésig.
2017. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:

Teljesen helyzetfüggő, meg hogy hogy közeledik a pasi.

Volt, aki simán közölte, hogy szexelni akar, pedig jóformán nem is ismertük egymást, megköszöntem a lehetőséget és mondtam neki, hogy ezzel most nem élnék. Megértette és békén hagyott.

Volt olyan is, aki lelkileg problémás volt, mondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit. Folyamatosan tovább erőlködött ennek ellenére, neki a végén már nem válaszoltam az üzenetekre, stb., mert nem láttam értelmét harmincadszorra is elmondani ugyanazt.

2017. jún. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mit akarok

bocsi, most nem akarok komolyat

van egy barátság extrákkal dolgom ez nekem elég

legyünk barátok

jó nekem egyedül

van barátom


ezeket variálják.

2017. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!