Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az Alfa? Mindig alfa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az Alfa? Mindig alfa pasikat emlegetnek itt, de kik ők? Hogy néznek ki?

Figyelt kérdés
Magyar közszereplők között vannak ilyenek? Lehet, hogy mindenkinek más van a fejében e szóról?
2017. máj. 25. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Berki Krisztián
2017. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én
2017. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián.
2017. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kinézet, hanem viselkedés.
2017. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De itt kinézetet is értenek alatta.
2017. máj. 25. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Szívtipró külső: magas, izmos , szabályos fehér fogak, szexi mosoly, divatos öltözködés és frizura, dús haj. Süt a magabiztosság és a férfiasság. Jó duma, humor. Életemben egy ilyen férfit ismertem, 40 éves volt. Elég volt ha belépett az ajtón, sőt már az is ha meghallottam a hangját a telefonban, már nedves volt a bugyim. Azt hittem ilyen fergeteges szex csak a filmekben létezik, hát nem, kihozta belőlem az istennőt. Szép emlékek, 33/N
2017. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
2017. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Pont nagy Criminal Minds rewatch közben vagyok. Reid-et kivéve az összes férfi karakter alfa. Tehát az nem csak egy kinézet. Nekem pl a Hotch karakter maga külsőre nem jön be, de szerintem úgy viselkedik egy alfa. Megbízható, határozott. Meg nekem az a jellemzés jut eszembe - ne nevessetek - ahogy JKR jellemezte Pitont (Harry Potter): hogy szinte suttogva beszélt az óráin, nem kellett ordítania, hogy csend legyen. Tekintélyt parancsoló.
2017. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Egy nagy A betű van a homlokukra rajzolva bőrbarát filctollal.
2017. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Az alfa az olyan jó színi képességgel, és kellő gátlástalansággal megáldott férfi, aki el tudja játszani a nőknek, hogy ő milyen kemény, sikeres, határozott, szexmester.


Tényleges alfa nincs, az már a majmok körében se nagyon van, főleg nem az embereknél. Sok olyan láttam már olyan be5zari "alfát" akinél egy "béta" sokszor vakmerőbb volt, és ha tippelnem kellene, és megszűnne a civilizáció, arra tippelnék hogy az "alfát" 1 percen belül tépnék szét a farkasok, a "béta" meg eléldegélne...

2017. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!