Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan "koptatjátok" le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan "koptatjátok" le a pasikat egy buli során?

Figyelt kérdés
Pl mit mondtok nekik vagy egyszerűen mit csináltok ha nyomulnak rátok akkor is ha határozottan megmondod nekik hogy kopjon le, de mégsem teszi? Mert engem ez már nagyon idegesít hogy nem telhet el pl egy egyetemi buli anélkül hogy 2-3srác nem érti a szép szót és azért is fogdosna meg stb....

2016. ápr. 26. 03:55
1 2
 1/12 Thomika20 ***** válasza:
55%
Egyszerű, nem kell eljárni bulizni :), nem igaz, hogy buli nélkül nem lehet élni.
2016. ápr. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazat meg kell mondani ennyi

Ha még jól esik hajrá

2016. ápr. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ja, persze, mert nem azért mész buliba, hogy berúgj és megdugjon valami pasas?

Legalább arc és név nélkül ne hazudj.

Berúgni otthon is tudnál.

2016. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel leszbi kategoria szerintem valoban nem szeretne
2016. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló csak,szólnék hogy előbb érdemes megnézni a kérdés kategóriáját mielőtt leszólnál! ;)
2016. ápr. 26. 08:31
 6/12 anonim válasza:
83%
Ugyan nem vagyok leszbikus, de engem is mindig zavart ez a nyomulás meg tapizás, mert sosem pasiztam bulikban. Egy este amikor már a sokadik pasi próbálkozott, hogy elmehetnénk valami csendesebb helyre, poénból bedobtam, hogy oké, 100.000/óra, és csak gumival. A srác a következő pillanatban már sehol sem volt. Ez később is mindig bevállt. Mondjuk kicsit cikis, de legalább hatásos :-)
2016. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó ez jó :D

én amúgy simán meg szoktam mondani nekik, hogy túl meleg vagyok hozzájuk, és tudok olyan csúnyán is nézni, hogy ne nagyon akarjanak b.aszakodni velem, szóval szerencsére hamar lekopnak XD

2016. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Járjál melegbuliba.. Tőled úgysem áll távol az a világ ráadásul. :) Nem bántásból mondom, hetero lányok is járnak melegbuliba néha, pont emiatt mert békénhagyják.
2016. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A közeljövőben hol lesz leghamarabb leszbikusoknak buli pesten?LL22
2016. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
3. vagyok megint. Azt látod kihagytam... Akkor csak hagyd magad, aztán keress egy csajt, akivel te is hasonlóakat csinálhatsz.
2016. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!