Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan egy éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve szakítottunk és egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve már, hogy szakítottunk, a barátom csak úgy egyik napról a másikra kiszeretett belőlem. Hirtelen történt az egész, nekem hetek kellettek, hogy egyáltalán felfogjam. De már majdnem egy éve, és még mindig rossz. Hiába volt már több lehetőség is, mintha egy fiúra sem tudnék úgy ránézni, mert úgy érzem, azzal megcsalom az exem... Tudom, hogy nem normális, azért is írok már itt is, hogy miért lehet az, hogy az idő múlásával egyre rosszabb? Pedig próbálom magam elfoglalni, új dolgokat keresni, de egyszerűen valahonnan mindig bevillan.

2017. máj. 31. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha egy év nem volt elég, akkor majd elég lesz kettő.

Semmi se tart örökké.

2017. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress másik pasit
2017. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Hiába volt már több lehetőség is, mintha egy fiúra sem tudnék úgy ránézni, mert úgy érzem, azzal megcsalom az exem... "
2017. máj. 31. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha másik férfival töltöd az idődet, akiben felfedezel rengeteg értékelhető tulajdonságot, akkor ugyan nem felejted el az exed, de nem is fogod már többé azt érezni, hogy ő volt az etalon. Eleve elhagyott, nem szeretett. Logikusan kell csinálni. Tudom hogy neked ez nem megy, meg ez baromság, nem hiszel benne...de akkor is legyél mással, mert ez működik. Gondolom érzelmekkel gondolkodsz , azért nem vagy képes túltenni magad rajta.
2017. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 év sem volt elég nekem, remélem majd a nyolcadikban kiábrándulok, vagy legalább elkezdek érezni valamit más iránt..
2017. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!