Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van ez? Elfog múlni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Elfog múlni?

Figyelt kérdés
Szakítottam az élettársammal 3 év együttélés, és 5 év után. Én mondtam ki, ő pedig most pakol, semmi baja, elmegy külföldre, szinte kivirult. Ezek mellett én vagyok az aljas szemétláda aki kidobta ( de hát ha nem működik hova eröltessük)...és pokolian fáj, alig tudom magam összeszedni. Tudom ésszel én hogy nem megy, de mégis ilyen vimdámnak látva őt teljesen elönt a szomoruság.

2017. jún. 3. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, én sem bánkódnék, ha kidobnak. Aki nem lát szívesen, azzal nem foglalkozom, hanem az új lehetőségekkel törődök.
2017. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezen csak az idő segít. Tudom h nagyon közhelyes, de ez van
2017. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátom kidobott pár évvel ezelőtt, mert nem tudta kezelni a depressziómat. Ő szintén kivirult, bulizott, összejött egy stabil lánnyal az egyetemen, boldog volt...


Én magamat kapargattam fel a földről szépen lassan. a depresszióm még mélyebb lett. Rá fél évre már láttam a színeket, az életkedvem feltört, és újra rendbe hoztam magamat.


1 év után találkoztunk. A csávó le volt lakva, és térden csúszott, hogy fogadjam vissza, mert én vagyok az ő mindene. Bocsássak meg, én kellek neki, stb....


Ne essen rosszul, hogy boldog. Gyanús, hogy ezzel leplezi hogy rosszul esik neki. Ha meg valóban boldog, akkor jobb is ha elmegy... csak ő gyáva volt kimondani azt, ami nyilvánvaló...


Pokolian fáj. Igen... sajnos tudom. Bőgd ki magad otthon egymagadba, ygere fel ide néha, öntsd ki a szívedet valakinek, lelkizz, de ne folytsd e magadban a bánatot, mert annál hosszabb ideig fog tartani. egy ideig még nagyon rossz lesz, de 2-3 hónap múlva már hősként fogsz magadra nézni, aki jól döntött.


Ne ugorj új kapcsolatba gyorsan, azzal magadnak ártasz. Adj időt magadnak, de flörtölj. :) Minden rendben lesz!

2017. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!