Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondolhat rólam? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőm szakított kb két honapja, lett is rögtön egy másik srác akivel együtt van.

Mondtam neki hogy oké élje az életét engem hagyjon.

De nem teszi, sokszor keres, volt hogy elhívott moziba, utána meg az ágyban kötöttünk ki, ez többször is megtörtént különféle alkalmak után.

Mivel senki sincs az életemben ezért bele mentem, mivel még érzek iránta így ez sem segített.

Miért csinálja ezt? Miért nem foglalkozik az új párjával?

Még mit gondolhat rólam, hogy ezek után is bele mentem ezekbe a dolgokba. Szerintetek ez nagyon gáz? 26 vagyok.


2017. jún. 5. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert qva. Téged is pont így csalt :D
2017. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ez egy ordas nagy ribizli.
2017. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Későn derült ki, hogy az új palinak pici a pömpölője. Arra még kellesz.
2017. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és azt gondolja rólad, hogy egy balek vagy, akit simán kihasználhat, még szakítás után is.
2017. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A volt barátnődnek nincsenek erkölcsei, és ha te belementél ilyesmi annak ellenére hogy van most valakije, akkor neked sincs tartásod.

Játszik veled, élvezi hogy szórakozhat. Ha neked megfelel, hogy egy kis ribizli igényeit elégíted ki akitől semmit sem várhatsz, ráadásul egy másik férfi hátába szurkálod a kést (mert ezzel te ugyanúgy megalázod őt) akkor maradj csak így nyugodtan.

Ha van egy kis önérzeted akkor meg nem hagyod, hogy játszadozzon veled.

2017. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pontosan tudom, hogy ebből minél előbb ki kellene lépni, egyelőre nem tudtam nemet mondani, pedig mondtam, hogy hagyjon engem és kb két hétig nem is beszéltünk utána keresett.

Állítása szerint nem tudja, hogy mit akar.

2017. jún. 5. 19:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nok..en is ilyesmiben vagyok teso nem erdemel meg!
2017. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!