Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megtörténhet ez újra? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet ez újra? Vagy talán most könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
2 év után most szakított velem a barátnőm 4. alkalommal. Ebből az utolsó szakítás volt az ami 2 hétig tartott és teljesen kikészültem,nem aludtam semmi csak ittam reggeltől estig,semmihez és senkihez nem volt kedvem tényleg 2 héten keresztül csak szenvedtem majd megbeszéltük a dolgot és újra együtt voltunk. Most megint ez történt,haza költözött és borzasztóan félek hogy megint újra átfogom ezt élni.Igazából a kérdés az lenne hogy megtörténhet ennyi szakítás után hogy megint hetekig szenvedjek vagy ha már belül én is éreztem hogy nem jó ez a kapcsolat és az utóbbi időben egy jó szót vagy tettet nem kaptam tőle akkor azért lehet hogy nem fog megint annyira megviselni? 23/F
2017. jún. 6. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Akaraterő és elhatározás kérdése.

A legjobb az lenne, ha nem akarnád ezt újra átélni minden hónapban, úgyhogy többször nem békülnél ki ezzel a csajjal.

2017. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod. Mi honnan tudjuk h most férfiasabb leszel-e vagy sem?
2017. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért szenvedsz, mert folyamatos készenlétben vagy.

Na, én ezért is nem mennék vissza exhez: aki egyszer ott hagy, az később is ott fog.

A csajod bábunak néz, látja, hogy téged tud irányítani ezekkel a meggondolatlan szakításokkal.


Az, hogy fogsz-e még szenvedni, csak azon múlik, hogy mennyire szereted még, mennyire hiányzik. Az is elképzelhető, hogy a négyszeres lelki megterhelés miatt fogod rosszul érezni magad, abban az esetben viszont nem a csaj hiánya lesz a bajod.


21/L

2017. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmeri tenni veled mert tudja hogy te visszafogadod ujra és ujra!Most legyen eszed ne fogadd vissza !Keress elfoglaltsàgot magadnak uj hobbi vagy jàrj el szorakozni ne hagyd hogy az érzés elhatalmasodjon rajtad!
2017. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, megtörténhet újra, de akkor csakis saját magadnak köszönheted. Csak azt az embert lehet így kicsinálni, aki hagyja magát, és te hagyod. Idióta vagy. Én már a második szakításnál azt mondtam volna, hogy többet ne is próbálkozzon. Ne haragudj, de jó nagy papucsnak és balféknek kell lenni ahhoz, hogy vkivel 4. alkalommal is szakítsanak.
2017. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!