Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Könnyebb lenne feldolgoznom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb lenne feldolgoznom a szakítást, ha nem egy munkahelyünk lenne?

Figyelt kérdés
4 napja szakított velem a fiúm (nem akarja már ezt a kapcsolatot). Mindennap látom, hiszen egy helyen dolgozunk. Szerintetek váltsak? Úgy érzem egy örökkévalóság sem lenne ahhoz elég, hogy feldolgozzam ezt az egészet.
2017. máj. 4. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes elkerülni a másikat, ha el akarod felejteni.
2017. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz valtani,mindenkeppen.
2017. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már egyre jobban hajlok afelé, hogy váltsak. Nyitva tartom a szemem es amint lesz lehetőségem...nem szalasztom el. 🙂
2017. máj. 4. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lehetőség, válts, jót fog tenni :-)

Tekints rá, mint életed új, tiszta fejezetére :-)

2017. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen. A változástól pedig ne félj!
2017. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volta helyzetem nekem is.Én váltottam de így is nagyon nehéz volt!
2017. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha amúgy jó helyed van,nem feltétlenül a váltás a jó megoldás.Nyilvàn végignézni sem egy élmény,ahogy nélküled éli tovább az életét,no de miatta feladni mindent gyengeséget sugall.Én például az összes szemétségét végignéztem évekig,aztán végül is én voltam az erősebb.Ő már sehol nincs.Végül is te tudod,de a helyedben nem adnám fel ilyen könnyen.
2017. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!