Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két éve szakítottam a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két éve szakítottam a barátommal, mert bevallottam magamnak, hogy leszbikus vagyok, de azóta nem volt senkim. Mit tegyek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egy konformista, szeretetéhes hülye tini voltam, aki a kedves szavaiért és a figyelmességéért összejöttem egy sráccal. Két évig voltunk együtt, azalatt a két év alatt nem feküdtünk le, de sokat kényeztettem (szeretetből és hálából). Nem voltam szűzies prűd, egyszerűen annyira fájt az aktus, hogy képtelen voltam végigcsinálni.

Színésznőnek kellett volna mennem, olyan jól játszottam a szerelmes lányt. De az utolsó fél évben már nem bírtam a titkolózást, egy kötözködő, veszekedős hárpia lettem. Eléálltam, és azt mondtam, hogy vége, azzal burkolózva, hogy az egyetem miatt nem akarok távkaplcsolatot. Nagyon összetörtem szerencsétlen szívét, akit tényleg, nagyon megszerettem. Nem bírom ki, hogy ne halljak róla, hogy ne tudjam mi újság vele. Szeretném, ha boldog lenne, eljárna emberekkel, találna egy kedves lányt, aki szereti. Ennek ellenére két éve mondja, hogy vissza akar kapni, és kezdjük újra, és bármit is tett, sajnálja. Már komolyan elgondolkodtam rajta, hogy visszamegyek hozzá, annyira szeretem (ez tényleg csak a mélypont volt és itt egyáltalán nem szerelemről beszélek) A párkapcsolatom alatt eltávolodtam az összes barátomtól, romlottak a tanulmányi eredményeim, feladtam a sportolói "karrieremet". Azóta is van, hogy teljesen befordulok, jelenleg ez a korszakom van (hol aktív társasági lény vagyok, hol elüldözök magam mellől mindenkit). Sokat maszturbálok lányokra, és keresem a leszbikusokat és biszexeket, de értéktelnnek és csúnyának érzem magam, nem merek odamenni hozzájuk. Magamat okolom, amiért nem tudom őt úgy szeretni, ahogy ő szeretett engem, anyám is mondja, hogy ez a fiú a csillagokat is lehozta volna neked, miért nem szereted őt?

Azon is gondolkodtam, hogy eléállok és megmondom, hogy leszbikus vagyok, de hogy jönne az ki, hogy bocsi én végig leszbikus voltam, és csak azért jöttem veled össze veled és azért maradtam veled mert nagy volt otthon a szülői nyomás és mert érzelmileg szükségem volt valakire.

Hogy zárjam le magamban, hogy ekkora pcsa voltam anélkül nem törném őt teljesen össze? Anyám nem hiszi el, hogy leszbikus vagyok, szerinte a fiú mellett volna a helyem, apám meg a korából adódóan nem fogja fel (hetvenéves)


2017. jún. 7. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Tehát még nem voltál együtt lánnyal, viszont tudod, hogy leszbikus vagy.

Hogy egy aktus fáj a nőnek, annak lehet több oka, de ez talán még valami komplexust is kialakíthat.

Mitől vagy annyira meggyőződve arról, hogy te leszbikus vagy?

2017. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindig tudtam, hogy a nőkhöz (is) vonzódom. Férfiakhoz sosem vonzódtam, de gondoltam azért, mert még nem találtam senkit, aki tetszett volna. Két barátom is volt, de szexuálisan egyik sem vonzott. Az első azért kellett, mert "ha nincs barátom, csúnya vagyok". Érettség...

A másodikkal jól éreztem magam, de szexuálisan nem vonzott. Ahogy egy férfi sem még eddig, még ha el is ismertem róla, hogy helyes/jóképű.

2017. jún. 7. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem még mindig nem győztél meg.

Volt két barátod, az egyikhez sem vonzódtál, de az elsővel még magyarán jól sem érezted magadat.

Aztán volt pár aktus-próbálkozásod ami kellemetlen volt.

Nem azt mondom, nem vagy leszbikus, de azért én mindenféle ilyen "comming out" előtt elmennék a helyedbe egy pszichológushoz és elbeszélgetnék vele.

Szerintem te szexuálisan azért nem vonzódsz a férfiakhoz mert volt pár ilyen rossz élményed.

Ha nem akarsz szakemberhez menni, akkor meg próbáld ki egy nővel. Ilyen társkeresős oldalakon szerintem ilyen leszbikus, biszex emberekből van jó pár és valószínűleg nem is kamu.

Úgy gondolom, először járj utána -a puding próbájával -, hogy te tényleg a nőkhöz vonzódsz-e.

2017. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De SOSEM vonzódtam férfiakhoz, sosem néztem meg őket.
2017. jún. 7. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

És hány éves is vagy most?

Miért, nőkhöz vonzódtál?

2017. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen.


21 vagyok.

2017. jún. 7. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

21 éves vagy.

Két éves kapcsolatod volt, ami azt jelenti, hogy maximum 19 évesen jöttél össze az utolsó barátoddal.

Az azt jelenti, hogy maximum 18 évesen lehetett az első.

Sok lány, 17-18 évesen még nem vonzódik a fiúkhoz - vagyis fogalmazzunk úgy, hogy nem érdekli őket a másik nem -, későn érnek.


Nővel még nem voltál, fickóval már próbálkoztál.

Ez kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy azért mert nem ízlik x étel, y étel biztos ízleni fog. Nincs benne ráció.


Ha azt mondod, már 16-17 évesen is vonzódtál a nőkhöz, még az első barátod előtt, akkor azt mondom, sanszos, hogy leszbikus vagy, de ha ez a nők iránti vonzalom csak az első barátod után vagy alatt alakult ki, akkor még mindig kételkedek.

2017. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!