Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Változhat -e még a személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat -e még a személyisége, vagy bennem volt a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! egy pár hónapja lett vége egy hosszú párkapcsolatomnak ,aminek utolsó időszaka összeköltözéssel telt.A párom vásárolt egy új házat ,elötte nálam éltünk. jó társhoz illően mostam ,főztem takarítottam . ő elment ide -oda élte a kis életét ,én pedig munka után egyböl haza és foglalatoskodtam a konyhában vagy vártam őt. akár hányszor volt valami ,azaz ha próbáltam vele megbeszélni 1 2 konfliktust,akkor azt mondta:ha nem tetszik menj haza. Az ital nem a barátja,így legutolsó este elzavart engem,hogy pakoljak el,persze másnap semmire nem emlékezett állítólag. azóta külön vagyunk és azon gondolkozom,hogy ha lesz egy új társa, azzal is így fog viselkedni? Vagy én hoztam ki az agresszív énjét? utóbbi időben megtettem mindent. Mikor belém akart kötni megfogtam és megöleltem hogy nyugodjon meg. Teljesen megváltozott. Sajnálom,mert vele terveztem az életem,de így nem lehet.Lehet talán egy új nő,egy új szerelem meglágyíthatná őt és megváltozna.én szívből kívánom neki,hogy legyen boldog,ha már velem nem tudott az lenni.

2017. jún. 9. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy fog változni, és benned aztán az égvilágon semmi hiba nem volt. Rossz minták, illetve a függőségei rabja. Innen megváltozni akkor is piszkosul nehéz, ha az ember ezt felismeri és akar is ellene tenni.

Te egy főnyeremény lehetsz egy férfi számára, ezt engedd el minél gyorsabban, és keress magadnak olyat, akiben megvan a potenciál, hogy a vágyott jövődet biztosítja.


27f

2017. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy az ital kihozza az emberből az elfojtott, valós énjét.

És ezt meg tudom erősíteni, mert ugye olyan embert sokszor láttunk aki az italtól agresszív lesz, de én pl a "csendes, visszahúzódóbb rendes fiú" az italtól nem agresszív leszek, hanem mindenkit szeretek (itt nem nők fogdosásáról, durva nyomulásról van szó), beszélek amiről addig nem merek, jól érzem magam, szórakoztatom a népet, tehát felszabadul az amit a gátlásaim visszatartanak.

2017. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Le a kalappal előtted, h ilyen pozitívan kezeled a kialakult helyzetet.


Nyugodtan nézd a magad hasznát a dologban: megszabadultál -tudom, sok idő és energiabefektetés után- attól az embertől, aki elvileg a legszeretetteljesebb, legelfogadóbb kellett volna legyen veled (hisz azért épp ő a párod, nem?). Ha már arra se ad, hogy a látszatot fenntartsa, akkor összevalók vagytok? Nem akarom fik@ázni őt, és téged se akarlak dícsérni, de ha mindketten tök normálisok is vagytok, akkor sem biztos, hogy egymással kompatibilisek. Ezt jobb most, még mielőtt gyermeketek lenne, belátni.


Nézz előre! Számodra is vannak tanulságai a dolognak, azokat tapasztalattá kell érlelni. De -eddigi életem alapján így látom- aki a szomorú történések/veszteségek se gyűrnek maguk alá, hanem mint te, minden körülmények közt pozitívak, fejlődőképesek tudnak maradni, azoknak a jövő sok mindent tartogat.


Üdv és jó fejlődést!


Ԙ

2017. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

30 felett már nemigen változik a személyiségünk, lehet valakit terelgetni, de ha valami fontos a számára azt nem fogja feladni senkiért.

Nem véletlenül alakult ki a mondás, hogy megszoksz vagy megszöksz, lakva ismeri meg az ember a társát, napi 24 órában nem lehet színészkedni.

Ni a párommal 15 éve vagyunk együtt, 7 év után volt egy szünet, azt mondta neki ez sok, hagytam elmenni. Megpróbálta mással, nem jött össze,majd újra összeköltöztünk. Már az elején közöltem vele, hogy engem már ismer, soha többet nem akarom hallani a balhézásait olyan dolgok miatt, ami mindig is jellemző volt rám, és azóta nem is volt ebből veszekedés.

A Nők nagy taktikusok, addig rágják a partnerük fülét amíg beadja a derekát vagy meghátrál, de z csak időleges, mert ha valamit 20 évig csináltunk és jól esett, akkor az hiányozni fog.

Mindenkinek azt tudom javasolni, hogy vállalja fel magát a kapcsolat elejétől fogva, ne színészkedjen, és ezzel megelőzi azt, hogy rabolják egymás idejét. Akinek nincs annyi önismerete, hogy tisztában legyen azzal, mi az amit eltud viselni és mi az ami kiveri a biztosítékot az ne kezdjen tartós párkapcsolatba, az ne költözzön össze senkivel.

Kérdezőnek üzenem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy hibázott, max annyiban hogy nem túl jó emberismerő és nem vette észre, hogy kivel akar családot alapítani.

Az ital sok embert kifordít magából, nem biztos, hogy az agresszív reagálás a rossz kommunikáció következménye, de vannak olyan Nők akik rá tesznek egy lapáttal és kiosztják a partnerüket.

Nem kell balhézni, ha valami nem megy, akkor nem kell erőltetni, otthagyod és kezded elölről kicsit másképpen és sokkal körültekintőbben. Lehet hogy sokkal rosszabb lesz neki nélküled és elzüllik, de az is lehet hogy megtalálja az igazit akivel boldogan iszogathat élete végéig. Mostantól ez nem a Te problémád, zárd le és lépj tovább.

2017. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!