Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megbocsátani saját magunknak az elkövetett hibát?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy piszok nagyot hibáztam akaratlanul és hogy emiatt elkerülhetetlenül szakítás következett, de majdnem 30 éves férfiként én rettentő sokat sírtam és több hete nyugtatókon élek. Nemhogy ő nem tud jobban lenni, még én sem. Hogyan lehet túltenni magunkat ilyesmin?

2016. dec. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tudd, hogy tanultál belőle, és már nem követed el újra. De most már nincs mit tenni, azt hagyd már a múltban, és a most fennálló lehetőségekhez képest próbáld meg kihozni a jelenből a maximumot. Meg különben is, ha nem direkt csináltad, nem volt rá befolyásod, behatásod, akkor miért van bűntudatod? Hogyha csak így alakult. De mostmár tanultál belőle, ez a fontos, és többet már a köveetkező kapcsolataidban nem követed el.Egymás mellett fejlődünk tökéletes társsá, a következő kapcsolatunk mindig jobb lesz, harmonikusabb, kiegyensúlyozottabb, boldogabb, mint az azt megelőző. Szóval elengedtétek egymást, már megtanultátok ezt egymástól, így már tovább léphettek, és mindkettőtöknek van esélye nagyobb boldogságra. Az élet az ilyen. Csalódások vannak, de fel kell állni és tovább kell menni. Nem lehet leragadni a múltban, mert az élet megy tovább.
2016. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Ja és pl szerintem többek között ezért is törlődnek következő inkarnációnkkor az előző életek emlékei, mert ha pl előző életében valaki mondjuk egy bűnöző lett volna, akkor nehogy azon rágódjon a következő életében is, hogy szörnyülködik, hogy "Jaj, milyen rossz ember voltam", és akkor ez rányomná a mostani életére is a bélyegét. Már nem lehet visszacsinálni, máshogy csinálni. Történt, ami megtörtént. És ennek talán így is kellett történnie, hogy tanulj, vagy majd fölállj belőle. Ez is lehet pl egy megtanulandó lecke, amit meg akarhattál tanulni ebben az életedben. Megtapasztalni, megízlelni, hogy ez milyen.
2016. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

magyarul félredugtál az asszony meg kivágott és most sajnáltatod magad egy noname oldalon.


Sehogy! Szenvedj!


Talán legközelebb kordában tartod a farkadat.. bár a magadfajta ezt úgyse tudja!

2016. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
G
2016. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Légy férfi, ne nyavalyogj! És ne hagyd, hogy ennyire hü...re vegyenek, és manipuláljanak. Lelépett? Kit érdekel? Van rengeteg másik. Irány vadászni, nem nyavalyogni, mint egy kislány...
2016. dec. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!