Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után nektek is megfordult a fejetekben, hogy jó lenne tudni, hogy vélekedett rólatok volt párotok?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokról amiket szembe nem merne/mert mondani csak ismerőseinek, barátainak/barátnőinek fb-n, stb. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen beszélgetések, kibeszélések folyhattak. Nektek is megfordult a fejetekben milyen jó lenne elolvasni azokat a fennmaradt beszélgetéseket? Szerintem rengeteg dolgot tudhatna meg magáról meg a hibáiról az ember amiket csak külső szemlélő vesz észre és tanulságosak lehetnek.

2016. jún. 23. 16:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ismerem a hibáimat elég jól, pontosan tudom, miket nem bírt elviselni az exem bennem, aminek egy részét nem tartom hibának. Van, ami az.

Van elég módja az önismeret megszerzésének. És tudom, hogy meggyűlölném az exemet, ha látnám azokat a beszélgetéseket, mert sosem volt elég gerinces ahhoz, hogy a szemembe mondja, amit gondol. Mindig olyanoknak mondta el, akiknek szerintem semmi köze nem lett volna hozzá.

Egyébként, mivel nem két ember verzióját ismerik ezek az egyének, hanem csak az exét, mert én nem álltam neki kibeszélni, így még külső szemlélőnek sem lennének jók.

2016. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdésed!

Szerintem sok embert foglalkoztat ez szakítás után.

Mivel nálam épp aktuális kérdés,sokszor eszembe jut,hogy valójában hol és mikor romlott el teljesen?

Tényleg ennyire kiábrándulhatott belőlem?Holott minden tőlem telhetőt megtettem.stb

Ilyenkor ez ember önértékelése is sérül rendesen.

2016. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekelne, mert tudom a hibaimat, meg az oveit is
2016. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is tudom.

De akkor beszélni kell róla,nem pedig a homokba dugni a fejünket és azt mondani nincs semmi gond.

2016. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Engem nem ez erdekelne, hanem inkabb az ha meglat mi jar az eszeben azok utan, hogy o kert szunetet, aztan en dobtam, o mondogatta folyton keressek egy "hulyegyereket" , az a hulyegyerek megtalalt keresnem se kellett, utana hivogatott folyamatosan, a hulyegyereket par het utan elkuldtem, es meg utana is hivogatott de nem vettem fel. Utcan pedig "zavarba van" nem ug vislekedik mint szokott mikor meglat arrol nem is beszelve hogy folAmatosan nez....

Szerintetek? 🤔

2016. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért szerintem lehet érnének meglepetések benneteket is egy ilyen beszélgetés elolvasása után...már csak a viselkedési szokásokban is találhatnak hibát, ami számotokra annyira természetes, hogy akár meg is feledkeztek ezekkel a dolgokkal számolni mint lehetséges hiba, de mások számára furcsa lehet és a párotok is ugyanúgy eltűrte aztán szakítással kibukik belőle.
2016. jún. 23. 16:28
 7/16 anonim ***** válasza:
1. Nekünk nem egy az exünk? :D :D :D :D :D
2016. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem a kérdést egy 3 évvel ezelőtti kapcsolatom adta, ami csak így eszembe jutott, most, hogy azzal a sráccal is szakított ez az exem, akivel mint élete nagy szerelmével megcsalt engem anno. Akkor láttam egyszer az fb beszélgetéseit, engem nem zavart, hogy folyamatosan 10-20 sráccal is beszélt, de már akkor gyanúra adott okot, hogy a mire tarthatott engem. Engem igazából már az is érdekelne, hogy például ő nem csak szakításunk után, de kapcsolatunk alatt, hogy vélekedett rólam. Fura lesz amit most mondok, nem volt egy csúcsszuper szépség, de mindennek van keletje.
2016. jún. 23. 16:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van hiba. Attól, h az exem velem is szakított 2 éve attól, még nem tartom azt, h szar ember lennék. Neki is van millió hibája. Attól, h ő szakított, még nem biztos, h én vagyok a rossz személyiségű ember! Nem akarom inkább boncolgatni, h ő milyen volt... és utána rám mutogatott!
2016. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es, nem hiszem, a srácnak előttem nem volt komoly kapcsolata, utánam meg másért lett vége. :D


Kérdező, továbbra is tartom, hogy magasról le... De tényleg. Ha annyi gerince nem volt, hogy legalább a végén a szemembe mondja, mi zavarta bennem, akkor nem is érdekel. Mit foglalkozzak vele? Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

A mostani párom képes elmondani, ha gondja van, így pedig, jé, tudok rajta változtatni. Nem(csak) másnak, hanem nekem. Márpedig az exem még a nemszeretett anyjának is kiteregette a gondjainkat. Akit nekem szidott. Előttem picit elásta magát :)

2016. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!