Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A lányoknál egy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál egy szakítás után nincs is esélye többet a férfinak? Mennyire bocsátanak meg a csajok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én sajnos naiv vagyok, tehát sokszor megbocsájtok (sajnos). Egyén- és helyzetfüggő.
2017. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Nálam nincs bocsánat.
2017. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészről azt gondolom, hogy ha egy kapcsolat eljut a szakításhoz, annak súlyos okai vannak. Másfelől bárkivel előfordulhat, hogy butaságot csinál, rossz döntést hoz. Nem vagyok szakértője a témának, eddig 1 szakításban volt részem. Akkor a fiú hagyott el engem. Kb.1 hónapig örültem volna, ha meggondolja magát. Vártam, mikor szólal meg a telefonom, vagy akár a csengő, hogy újra itt van. Aztán beletörődtem. 1 év után írt sms-t, hogy találkozzunk. Akkor már nem érdekelt. Boldog voltam egy másik pasival, aki azóta a férjem. Összességében nincs általános szabály. Sok mindentőf függ, hogyan reagál a lány az újrakezdésre.
2017. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek vannak mélypontjai. Van amikor mindkét félnek a negatív energiái kerülnek felszínre és csattannak. Át kell értékelni a dolgokat és hogyha fontos a másik, van szeretet, akkor igenis meg lehet bocsátani. Mindenkinek kell lehetőséget adni, az élet nem mindig gyönyörű.
2017. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lenne esélye. Helyzettől függ, számtalan eset van, amikor szakítás után kibékülnek. Attól is függ milyen érzelmi és értelmi szinten vannak.
2017. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Helyzetfüggő. Szakítás oka, milyen szintű megbántás történt...
2020. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a szakítás után mindkét fél látja, hogy hol hibázott, vagy miért nem működött, de tud és akar is változtatni a dolgokon, akkor újra lehet kezdeni, de ezek hiányában nem érdemes.
2020. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

6-os leírta a lényeget;

Helyzetfüggő. Szakítás oka, milyen szintű megbántás történt...


Annyi tennék hozzá, hogy a kapcsolatban játszó érzelmek mélységétől is nagyban függ. Mert igazán megbántani csak az tud valakit, akit az illető teljes szívéből szeret. Ha csak valami kis langyos liaisonocska, akkor a seb sem olyan mély, de ha életed párja bánt meg, az iszonyúan tud fájni.

2020. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!!! Nos itt is teszünk fel kérdéseket ,várunk tanácsot. Barátainkkal(rokonainkkal) is így vagyunk. Meginog a kapcsolatod,megtetszik valaki,....nem tudsz dönteni te kérdezel. Vagy maguktól jönnek a "jó tanácsaikkal". Lehet a jó tanács rossz,meg győznek hogy szakíts. Esetemben a barátnőm baráti társaságából voltak emberek akik szerintem ellenem beszéltek. Lehet egy hírtelen döntés is a szakítás...

Lényeg!! Dok esetben,régi szép közös emlékek felidézese majd az akkor megfogalmazott tervek célok felidézése segíthet,vissza terelni a kapcsolat felé az illetőt.

2020. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esély. Attól függ mennyire volt erős a kötődés, mi volt a szakítás oka, mennyi időt töltöttetek együtt.
2020. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!