Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A lányoknál egy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál egy szakítás után nincs is esélye többet a férfinak? Mennyire bocsátanak meg a csajok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Még barátként sem tartom közel az exem magamhoz, nemhogy újrakezdjek vele. Akivel szakítok, azt száműzöm az életemből. Közös vagyon és gyerek híján ezt általában könnyű is megtenni.
2020. szept. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Van, aki nagyon naiv és akár még társfüggő is, az meg sajnos olyannak is megbocsát, akinek nem kellene. Aki viszont határozottabb, az sohasem fog.
2020. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik tobbszor szakitgatnak ilyenkor, ahanyszor megbocsajtas lett, annyiszor kezdodik elolrol.
2020. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok túl haragtartó típus, és úgy gondolom, ahhoz, hogy egy kapcsolat tönkremenjen kell mindkét fél. Szóval egész korán képes vagyok egy semleges kapcsolatot kialakítani a fiúval, úgy hogy ne legyen kínos ha véletlenül összefutunk, vagy egy légtérbe kell lennünk.

De ha valami olyan volt az oka a szakításunknak, amivel a bizalmam megingott, azt már nagyon nehezen lehet újra visszaszerezni.

2021. jan. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valaki írt hasonlót ahhoz ahogy én is voltam: szakítás után fél évig reménykedtem, hogy nem fog ilyen könnyedén elengedni, mivel akkor még nem volt tiltva, törölve sehol, vártam hogy írjon, hívjon, üzenjen... de még komolyabban vettem volna ha személyesen jön el hozzám. Nem történt meg, így fél év után végleg töröltem, tiltottam, a saját érdekemben, ha nem teszem meg máig reménykednék. Elkezdtem elengedni. Most már hiába jönne. Legalábbis remélem hogy megerősödtem annyira hogy elküldeném!
2021. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!